1 травня стартує навчання за програмою «D-диплом УАФ» в онлайн-режимі

З 1 травня поточного року на платформі Інституту футболу УАФ та НУФВСУ буде організовано навчання фахівців за програмою «D-диплом УАФ». Навчання буде вестися в дистанційній формі з використанням сучасних засобів зв’язку та відбуватися на безкоштовній основі.

Усі регіональні асоціації отримали право делегувати в якості кандидатів на проходження курсу навчання своїх представників. Відбір та включення до складу навчальних груп має відбутися після проходження потенційними слухачами відповідної співбесіди, яку буде проведено в режимі ZOOM-конференції перед початком навчального курсу.

Під час підготовки пропозицій від регіональних асоціацій пріоритет надаватиметься фахівцям, які після проходження навчального курсу та отримання ліцензії будуть залучені до роботи на новозбудованих футбольних майданчиках на території відповідних асоціацій.

Отже, нова ініціатива від УАФ не має нікого залишити байдужим. Поки активну практичну тренерську роботу призупинено у зв’язку з пандемією COVID-19, саме час навчатися та набувати нових знань.

Метою навчальної програми за курсом «D-диплом УАФ» є:

— забезпечення кваліфікованої підготовки відповідно до вимог УЄФА для тренерів, які працюють у футболі з групами початкової підготовки;

— підвищення рівня знань, умінь та кваліфікації тренерів, які працюють із дитячо-юнацькими командами початкових вікових категорій.

Освітня платформа Інституту футболу УАФ та НУФВСУ робить перші кроки у своїй діяльності, саме тому ставлення до підготовки навчального контенту є дуже прискіпливим. Робота над цим триває. До співпраці залучено низку кваліфікованих фахівців, доповіді яких будуть дуже цікавими для слухачів. Головний пріоритет в освітньому процесі буде надано саме практичним питанням, з якими майже кожного дня стикаються тренери-початківці у футбольних клубах та секціях.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини