U-18: Кубок Словаччини за участі юнацької збірної України перенесено на 2021 рік

Із 17-го по 23 травня поточного року мав проходити турнір «Кубок Словаччини», на який було запрошено юнацьку збірну України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження). Разом із синьо-жовтими у групі B повинні були змагатися команди Чехії, Японії та Іспанії.

Але через пандемію й вердикт Виконкому УЄФА про призупинення всіх футбольних заходів до додаткового рішення турнір у Словаччині в цей термін було скасовано. Організатори повідомили, що ювілейний, 30-й Кубок Словаччини відбудеться наступного року.

Цього ж року юнацька збірна України U-18, яку очолює Володимир Єзерський, візьме участь у кваліфікаційному раунді Євро-2021 (U-19), поєдинки якого пройдуть у листопаді. Матчі відбудуться 10-го, 13-го й 16-го числа. Суперниками синьо-жовтих будуть команди Чорногорії, Білорусі та Ізраїлю (господар турніру). До еліт-раунду потраплять володарі двох перших місць у групах кваліфікаційного раунду і краща команда із числа тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першою та другою збірними.

Планується, що в останній день літа збірна України розпочне підготовку до двох виїзних товариських матчів проти болгарських однолітків (5-го й 7 вересня). А заключний збір перед кваліфікаційним раундом Євро підопічні Володимира Єзерського проведуть удома в період із 5-го по 13 жовтня, зігравши два контрольні поєдинки.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини