Капітан молодіжної збірної України Євген Чеберко: «Ми не залишаємо надії здобути путівку на чемпіонат Європи»

Захисник «Зорі» й молодіжної збірної України Євген Чеберко вірить, що синьо-жовті можуть надолужити згаяне у відбірному турнірі Євро-2021.

Капітан молодіжної збірної України Євген Чеберко розповів про те, чим займається під час карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу.

— Євгене, як справи на карантині?

— У принципі, як і в усіх. Скучив за футболом. Особливо ж не потренуєшся в нинішній час. Дякувати Богу, не хворіємо, дотримуємося правил карантину, сидимо вдома.

— Зараз усі футболісти як ніколи багато бігають. Кілометраж уже намотав?

— Не рахував, але, думаю, показник пристойний. Кожного дня бігаю хвилин по 40—45.

— Із м'ячем вдається хоч трохи поспілкуватися?

— Так. Моя дівчина виступає в ролі особистого тренера (посміхається). Накидає мені м'яч, і я трохи відточую техніку.

— Як отримуєте завдання від наставників?

— Востаннє програму тренувань ми отримали перед посиленням карантину, коли вихід на вулицю став небажаним. Але при цьому по відеозв’язку ми проводимо з головним тренером домашні заняття, під час яких Віктор Анатолійович Скрипник вносить у процес необхідні корективи.

— У чемпіонаті країни не дограли ще дев'ять турів…

— Я дуже сподіваюся на повноцінне завершення сезону. Хочеться, щоб усе вирішилося в чесній боротьбі, за спортивним принципом. 

— У відборі до Євро українська молодіжка поки що не може похвалитися результатами. Коли змагання відновляться, буде шанс усе виправити?

— Упевнений, що команда буде робити все від неї залежне, щоб результати тільки поліпшувалися. Ми не залишаємо надії здобути путівку на Євро. По ходу відбірного турніру у збірної України провальною була хіба що гра проти румунів, а в інших поєдинках від нас часто відверталася Фортуна. Загалом є що надолужувати.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини