Комітет арбітрів запроваджує дистанційне навчання фахівців арбітражу УАФ

Під час кризи, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу COVID-19, Комітет арбітрів УАФ та відділ забезпечення арбітражу розробили та запровадили дієві кроки щодо подальшої взаємодії із забезпечення навчання та постійної підготовки фахівців з арбітражу та його спостереження.

Протягом цього невизначеного періоду вищевказаній категорії фахівців дистанційно пропонуються для перегляду відеоматеріали, що стосуються трактування та прийняття практичних рішень під час здійснення арбітражу футбольних матчів (відеоматеріали використовуватимуться з поєдинків змагань УЄФА та УПЛ). Головна мета — підтримка професійного тонусу та досягнення однаковості в трактуванні епізодів у подальшому.

13—14 квітня було проведено вже третю відеоконференцію за участю арбітрів та спостерігачів арбітражу змагань УПЛ та ПФЛ України. На виявлені ігрові епізоди, що викликають певні труднощі та порушують систему однаковості трактувань, усі учасники отримують відповідні рекомендації УЄФА та УАФ щодо їхньої оцінки та прийняття подальших правильних рішень у подібних епізодах. Планова періодичність таких занять — один-два рази на тиждень.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.06.2021 17:24

До уваги офіційних осіб матчів УАФ!

Просимо всіх офіційних осіб матчу Української асоціації футболу ознайо...

19.03.2021 16:01

Відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання та арбітрів-жінок

У відкритті заходу, що пройшов у четвер, 18 березня, взяли участь заст...

18.02.2021 12:37

Заміна арбітра матчу 15-го туру УПЛ ФК «Олександрія» — ФК «Минай»

Комітет арбітрів УАФ повідомляє про заміну арбітра матчу 15-го туру ук...

Підписатися на новини