Сергій Сапронов: «Хочеться вірити, що в Норвегії ми таки зіграємо»

Наприкінці березня в Норвегії дівоча збірна України WU-17 мала взяти участь в еліт-раунді відбору до чемпіонату Європи 2020 року, але через пандемію коронавірусу ці змагання було перенесено.

— Усе ж є надія, що в Норвегії ми таки зіграємо, — сказав головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов у коментарі офіційному сайту УАФ. — Річ у тім, що ці континентальні змагання є відбірними до чемпіонату світу, і залишається сподіватися, що коли коронавірус буде зупинено, знайдеться можливість оперативно дограти цей цикл. Хоча, звичайно, треба врахувати кожну дрібницю, адже йдеться про найважливіше — про здоров’я.

— Чи контактуєте ви зі своїми підопічними під час карантину?

— Часто спілкуємося в телефонному режимі — як із дівчатами, так і з їхніми клубними тренерами. Кожна з них одержала індивідуальні завдання, які в умовах карантину допомагають хоч якось підтримувати спортивну форму. А те, що ми намагаємося тримати руку на пульсі, підтверджують хоча б такі факти: 7 квітня ми привітали із 17-річчям нашого капітана, Юлію Христюк із Вінниці, не забули й про лікаря збірної Марію Суворову, яка 2 квітня народила доньку, а 6-го в неї був день народження.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.08.2021 13:01

Сергій Сапронов: «Деякі позиції в захисті та нападі треба підсилювати»

Із 23-го по 30 серпня в Пущі-Водиці дівоча збірна України (WU-17) пров...

17.08.2021 17:36

WU-17: оголошено склад дівочої збірної України на НТЗ у рамках підготовки до Євро-2022

Головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов оприлюдн...

14.03.2021 13:18

Сергій Сапронов: «Ставитиму перед підопічними одне завдання — підвищитися в класі»

Головний тренер дівочої збірної України WU-17 Сергій Сапронов прокомен...

Підписатися на новини