У Києві відбудеться онлайн-зустріч Sports Talk Club

26 березня офіційний партнер національної збірної команди України з футболу, торгова марка Parimatch, у рамках освітньої платформи PM Education проведе онлайн-конференцію Sports Talk Club.

У зв'язку зі скасуванням більшості змагань світовий спорт перебуває в небувалій кризі. На даний момент ніхто не знає, як довго триватиме карантин, а отже, немає й відповіді на запитання, коли відновляться спортивні заходи.

Проте вболівальники нікуди не поділися, спонсорські контракти продовжують діяти, спортсмени отримують зарплатню. Криза — це нові можливості, час поглянути на себе з іншого боку й звернути увагу на нові рішення.

«Незважаючи на карантин, торгова марка Parimatch залишається поруч зі спортом і буде допомагати спортивній індустрії України подолати наявні труднощі. Дуже важливо вже сьогодні думати про те, як діяти після відновлення змагань. Саме тому в рамках платформи PM Education ми продовжуємо проводити освітні заходи для спортивної індустрії», — зазначив представник TM Parimatch Вадим Місюра.

У рамках Sports Talk Club розпочнеться серія онлайн-заходів, присвячених обговоренню ситуації, що склалася. Разом з українськими та міжнародними експертами обговорюватимуть конкретні кроки та рішення, які допоможуть спортивній індустрії пережити 2020 рік із мінімальними втратами.

Криза в спорті: як стати сильнішим?

— Що робити клубам? Як утримати увагу вболівальників?

— Що запропонувати спонсорам, щоб вони залишилися задоволеними в ситуації, що склалася?

— Які digital-інструменти використовувати?

— Які соціальні програми актуальні на даний момент?

— Що робити організаторам заходів, коли квитки на них уже продано?

Учасники:

— Даніель Серехідо, представник іспанської LaLiga в країнах СНД;

— Бас Сшнатер, власник консалтингового агентства Fan Engagement;

— Дмитро Черніцькій, генеральний менеджер Run Ukraine;

— Вікторія Веремієнко, директор із маркетингу Run Ukraine.

Доступ до відео після реєстрації. 

Під час заходу використовуватимуться дві мови — російська й англійська (буде працювати синхронний переклад).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини