Міжнародна федерація пляжного футболу скасувала всі змагання до 1 червня 2020 року

Міжнародна федерація пляжного футболу (BSWW) у зв'язку з пандемією коронавірусу скасувала всі змагання під своєю егідою до 1 червня. 

Враховуючи рекомендації та заходи світових органів охорони здоров’я та урядів багатьох держав, пов'язані з пандемією вірусу Covid-19, Міжнародна федерація пляжного футболу ухвалила рішення про перенесення всіх змагань під своєю егідою до 1 червня. 

«Головний пріоритет нашої організації — розвиток пляжного футболу в усьому світі, але в такі моменти здоров'я людей має бути на першому місці. Тому ми як міжнародний орган вважаємо, що в межах нашої відповідальністі ми повинні допомогти захистити населення й перенести всі змагання на більш пізній термін. Й у майбутньому ми продовжимо вдаватися до будь-яких необхідних дій залежно від ситуації», — стверджує президент BSWW Джоан Куско. 

Для збірної України з пляжного футболу це означає перенесення кваліфікаційного турніру європейської зони ΙΙ Всесвітніх пляжних ігор 2021 року. Проведення відбірних змагань планувалося на 2—9 травня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини