Офіційно. УЄФА переніс фінальний турнір чемпіонату Європи на 2021 рік

Сьогодні УЄФА прийняв низку найважливіших рішень.

УЄФА на спеціальній відеоконференції з представниками 55-ти національних асоціацій, які є членами Європейського футбольного союзу, асоціацій європейських клубів і європейських ліг, а також представниками FIFPro прийняв ключові рішення щодо європейського футболу.

Зокрема, оголошено про перенесення Євро-2020 на 2021 рік. Турнір заплановано на 11 червня — 11 липня 2021 року.

Нагадаємо, що серед учасників чемпіонату Європи є й збірна України. 

«Разом із колегами з Виконкому УЄФА ми підтримали проект рішення про перенесення Євро-2020 на наступний рік, — заявив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко. — Жодної паніки — лише холодна оцінка поточного стану справ і турбота про вболівальників, футболістів, тренерів та всіх, хто творить сучасний футбол. Спеціальна робоча група УЄФА надалі буде детально моніторити ситуацію, пов’язану з пандемією коронавірусу, та пропонувати графік продовження клубних змагань, які проходять під егідою УЄФА, а також товариських матчів збірних».

Згідно із прес-релізом, усі змагання та матчі під егідою УЄФА (включаючи товариські) для клубів та національних команд як серед чоловіків, так і серед жінок були припинені. Матчі плей-офф Євро-2020 та міжнародні товариські поєдинки, заплановані на кінець березня, мають відбутися в міжнародному вікні на початку червня, якщо дозволить ситуація. Також повідомляється, що створено робочу групу за участю представників ліг та клубів для вивчення календарних рішень, які б дозволили завершити поточний сезон.

Рішення щодо нових дат інших змагань УЄФА для чоловічих та жіночих клубів та збірних будуть оголошені згодом. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини