Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок

У першому турі після розподілу команд на шістки гірники поступилися «Зорі», а кияни зіграли внічию з «Десною».

Усі поєдинки 23-го туру відбувалися без глядачів згідно з рішенням Виконкому УАФ. У турнірі команд, що ведуть боротьбу за перше—шосте місця, сьогодні було зіграно два матчі. «Зоря» приймала «Шахтар» та протягом гри створила більше моментів, ніж суперник. Один із них, наприкінці зустрічі після розіграшу кутового, завершився потужним ударом Михайліченка під поперечину. Молодий голкіпер «Шахтаря» Трубін (Пятов отримав перепочинок) не зміг нічого вдіяти. 1:0.

У матчі взяли участь гравці «Шахтаря», викликані на найближчий збір національної команди України: Кривцов, Матвієнко, Марлос, Коноплянка (замінений на 65-й хвилині), Мораес (жовта картка, замінений на 65-й хвилині), Коваленко (вийшов на заміну на 65-й хвилині).

«Зоря» наздогнала «Динамо» за очками та обійшла його в таблиці завдяки перевазі в особистих зустрічах. Кияни мали шанс відірватися, але не зуміли обіграти «Десну». Русин вивів біло-синіх уперед після передачі Шепелєва в середині другого тайму, але після помилки Караваєва, який віддав неточний пас назад своєму голкіперу, м’яч перехопив Філіппов, який встановив остаточний рахунок — 1:1. Гравці «Десни» відправляли м’яч у ворота «Динамо» ще й раніше, після розіграшу кутового, але арбітр цей гол не зарахував, визначивши офсайд із допомогою системи VAR.

Фото fcdynamo.kiev.ua

На поле виходили футболісти «Динамо», які отримали виклик на березневий збір національної команди України: Миколенко, Шабанов, Шепелєв (гольовий пас), Циганков, Караваєв (вийшов на заміну на 46-й хвилині).

Один матч відбувся у другій шістці. «Олімпік», який напередодні розірвав контракт із Вісенте Гомесом, під орудою Ігоря Климовського зіграв унічию з «Ворсклою».