Офіційно. Усі матчі турнірів УЄФА, що мали відбутися наступного тижня, перенесені

Наступного тижня не відбудуться усі заплановані матчі в турнірах УЄФА, включаючи поєдинки Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Як повідомив офіційний сайт УЄФА, враховуючи розвиток ситуації з поширенням вірусу COVID-19 в Європі й супутні рішення, прийняті владою різних країн, усі матчі турнірів УЄФА, заплановані на наступний тиждень, відкладені на пізніший термін.

Рішення стосується матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, які були заплановані на 17-е та 18 березня, усіх матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги Європи, які були заплановані на 19 березня, а також матчів 1/4 фіналу Юнацької ліги УЄФА, які були заплановані на 17-е та 18 березня 2020 року.

Рішення про те, коли відбудуться дані матчі, буде прийнято пізніше.

Через перенесення матчів жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Європи, заплановані на 20 березня, також відкладаються.

Учора УЄФА запросив представників 55-ти національних асоціацій, правління Асоціації європейських клубів, представників європейських ліг і профспілки гравців FIFPro взяти участь у відеоконференції, щоб обговорити ситуацію, що склалася. Зустріч планується провести у вівторок, 17 березня.

Таким чином, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» — «Вольфсбург», що мав відбутися в Харкові 19 березня, перенесений.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини