U-21: Руслан Ротань назвав склад молодіжної збірної України на матчі проти Мальти та Північної Ірландії

У списку головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня 23 футболісти, а також сім резервних гравців.

23 березня в молодіжної збірної України розпочнеться збір, під час якого вона зіграє два поєдинки відбірного турніру Євро-2021 (U-21) — виїзний проти Мальти (27 березня, Гоцо) та домашній проти Північної Ірландії (31 березня, Львів).

Для підготовки до цих ігор головний тренер синьо-жовтих Руслан Ротань запросив 23-х футболістів.

Склад молодіжної збірної України

Воротарі: Дмитро Різник («Ворскла» Полтава), Руслан Нещерет («Динамо» Київ), Олег Білик («Олександрія»).

Захисники: Денис Попов, Олександр Сирота (обидва — «Динамо» Київ), Юхим Конопля («Десна» Чернігів), Євген Чеберко («Зоря» Луганськ), Роман Вантух, Владислав Бабогло (обидва — «Олександрія»).

Півзахисники: Богдан Білошевський, Микола Шапаренко, Георгій Цітаішвілі (усі — «Динамо» Київ), Сергій Булеца, Олександр Назаренко, Арсеній Батагов (усі — «Дніпро-1» Дніпро), Артем Бондаренко («Шахтар» Донецьк), Богдан Лєднєв («Зоря» Луганськ), Євгеній Смирний («Колос» Ковалівка), Дмитро Топалов, Віктор Корнієнко (обидва — «Маріуполь»), Андрій Кравчук («Олімпік» Донецьк).

Нападники: Владислав Супряга («Дніпро-1» Дніпро), Назарій Русин («Динамо» Київ).

Резервний список

Владислав Кучерук, Данило Скорко (обидва — «Динамо» Київ), Максим Луньов («Зоря» Луганськ), Олег Кожушко («Колос» Ковалівка), Тимур Стецьков («Олександрія»), Ахмед Алібеков («Слован», Чехія), Валерій Бондар («Шахтар» Донецьк).

Євро-2021 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група 8

Турнірна таблиця

 

 

 І

 В

 Н

 П

 М

 О

 1.

 Данія

5

5

0

0

13—5

15

 2.

 Румунія

5

3

1

1

11—3

10

 3.

 Фінляндія

2

1

2

8—6

7

 4.

 Україна

4

1

0

3

6—8

3

 5.

 Північна Ірландія

5

0

3

2

2—6

3

 6.

 Мальта

4

0

1

3

1—13

1

27.03.2020

Мальта — Україна

31.03.2020

Румунія — Данія

Україна — Північна Ірландія

Мальта — Фінляндія

До фінального турніру Євро-2021 (U-21) потраплять переможці дев'яти груп, краща друга команда та чотири переможці плей-офф за участі решти других команд. Ще дві путівки мають господарі — Угорщина та Словенія. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини