Кубок України. «Минай» переміг «Інгулець» у серії пенальті та вперше в історії вийшов до півфіналу

У першому чвертьфінальному поєдинку Кубку України закарпатський «Минай» у серії пенальті переграв петровський «Інгулець».

До півфіналу Кубку України гарантовано проходив представник нижчого дивізіону — у матчі в Минаї зійшлися дві команди першої ліги. Обидві претендують на підвищення у класі. Варто відзначити, що суперники проводили першу офіційну гру другої частини сезону.

У стартовій 45-хвилинці «Минай» та «Інгулець» грали на рівних, було чимало боротьби. Перший непоганий момент виник у гостей, коли Мішуренко пробив вище воріт. Трохи пізніше арбітр скасував гол Нурієва через офсайд, але на 30-й хвилині закарпатці таки вийшли вперед. Під час контратаки м’яч на лівому фланзі підхопив Пиняшко, який поцілив у стійку, однак на добивання встиг Глагола. Ближче до перерви на полі розгорілися пристрасті, що вилилося в п’ять жовтих карток за перший тайм.

Невдовзі після перерви гостям вдалося зрівняти рахунок — Мішуренко після закидання справа пробив головою. Однак надалі майже на весь другий тайм ініціативою заволодів «Минай». Небезпечними були удари Оринчака та Нурієва, з якими впорався Шуст, тоді як петрівці пробивали повз ворота.

На 78-й хвилині пряму червону карту побачив перед собою Фатєєв, суттєво ускладнивши завдання «Інгульцю». Закарпатці були близькі до другого голу, а найреальніший момент до завершення основного часу після кутового втратив Ткачук, який неточно пробив ударом через себе.

Овертайм пройшов за явної переваги господарів — Шуст рятував після пострілів Жичикова, варто відзначити заблокований удар Нурієва. Згадаємо й вилучення у складі обох команд незадовго до завершення 30-хвилинки, а також невикористаний шанс Січінави на останніх секундах.

Серія пенальті складалася для «Інгульця» краще, однак Попович виручив господарів після спроби Квасного. Він же переміг у дуелі воротарів із Шустом — цей 11-метровий виявився вирішальним. У підсумку «Минай» уперше в історії вийшов до півфіналу Кубку України.

Кубок України. 1/4 фіналу

«Минай» — «Інгулець» (Петрове) 1:1 (1:0, 1:1), по пенальті — 6:5

Голи: Глагола (30) — Мішуренко (54).

Серія пенальті: Карноза — 0:0 (промах), Синьогуб — 0:1, Микуляк — 1:1, Коваленко — 1:2, Стасюк — 1:2 (промах), Бартулович — 1:2 (воротар), Нурієв — 2:2, Загальський — 2:3, Кополовець — 3:3, Квасний — 3:3 (воротар), Попович — 4:3, Коробка — 4:4, Жичиков — 4:4 (поперечина), Лупашко — 4:4 (промах), Вагін — 5:4, Балан — 5:5, Маїк — 6:5, Шуст — 6:5 (воротар).

«Минай»: Попович, Сантос Гонсалвес, Жичиков, Стасюк, Никитюк, Ткачук (Кополовець, 90+3), Глагола (Маїк, 79), Вагін, Пиняшко (Карноза, 104), Нурієв (к), Оринчак (Микуляк, 88). Запасні: Кулініч, Гавриленко, Допілка. Тренер: Василь Кобін.

«Інгулець»: Шуст, Запорожець (Загальський, 101), Мішуренко (Квасний, 83), Козак (Коваленко, 111), Бартулович, Фатєєв, Павлов, Балан, Січінава (Коробка, 120), Лупашко (к), Синьогуб. Запасні: Льопка, Сула, Щедрий. Тренер: Сергій Лавриненко.

Минай. Стадіон «Минай». 1300 глядачів. Арбітр — Омельченко О. В. (Слов'янськ), асистенти арбітра — Журибіда В. В. (Луцьк), Дебенко І. Б. (Івано-Франківськ), четвертий арбітр — Блавацький Р. А. (Львів), спостерігач арбітражу — Шандор А. А. (Львів). Делегат УАФ — Савчук А. К. (Луцьк). Офіцер безпеки УАФ — Скольбушевський А. Ю. (Луцьк).

Попереджені: Глагола (22), Жичиков (59), Оринчак (76), Ткачук (85), Микуляк (101), Попович (СП) — Синьогуб (14), Павлов (35), Запорожець (40), Мішуренко (44), Бартулович (82), Січінава (93), Козак (105), Загальський (120), Лавриненко (90). Вилучені: Никитюк (117) — Фатєєв (78), Павлов (118).

Кубок України-2019/2020. 1/4 фіналу: офіційні дані

12.04.2023 17:43

Офіційно. Щодо проведення Кубку України в сезоні-2023/2024

У Будинку футболу відбулося засідання Дирекції з проведення Кубку Укра...

01.12.2021 13:00

Vbet Кубок України-2021/2022. Сьогодні стануть відомі всі чвертьфіналісти турніру

Сьогодні в Дніпрі відбудеться останній матч 1/8 фіналу розіграшу...

29.11.2021 18:02

Призначено офіційних осіб на матч 1/8 фіналу розіграшу Vbet Кубка України-2021/2022

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на ма...

10.09.2020 12:20

Кубок України-2020/2021: визначилися пари другого попереднього етапу

Сьогодні в Києві в Будинку футболу відбулося жеребкування другого попе...