10 березня стартує чемпіонат України серед дівочих команд WU-17

За результатами жеребкування попереднього етапу 16 команд-учасниць були розбиті на чотири групи.

Як повідомляє Всеукраїнська асоціація жіночого футболу, попередній етап чемпіонату України (WU-17) проходитиме 10—12 березня в чотирьох групах, матчі яких прийматимуть Львів, Миколаїв та Харків.

За результатами жеребкування 16 команд були розбиті на чотири квартети. Учасники зіграють між собою в одне коло. До фінального етапу чемпіонату, який 6—9 квітня проходитиме в місті Калуш на Івано-Франківщині, потраплять по дві кращі команди з групи.

Зазначимо, що матчі складатимуться з двох таймів по 30 хвилин. Нічийних результатів у поєдинках не буде, у разі необхідності переможець визначатиметься в серії післяматчевих пенальті. За перемогу команді буде нараховуватися три очки, за перемогу в серії пенальті — два, за поразку в серії пенальті — одне, за поразку — нуль.

Чемпіонат України (WU-17). Попередній етап

Група 1 (Львів): «Янтарочка» (Новояворівськ, Львівська обл.), збірна Закарпатської області, ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ), збірна Хмельницької області.

Група 2 (Львів):  ДЮСШ Сокаль (Львівська обл.), «Ладомир» (Володимир-Волинський, Волинська обл.), «Ліцей» (Костопіль, Рівненська обл.), збірна Житомирської області.

Група 3 (Миколаїв): збірна Миколаївської області, СДЮШОР-16 (Київ), збірна Вінницької області, збірна Одеської області.

Група 4 (Харків): збірна Харківської області, збірна Полтавської області, «Луганочка» (Луганська обл.), «Кобра» (Луганська обл.).

20.04.2024 13:57

WU-16: дівоча збірна України здобула другу перемогу на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 продовжила виступ на Турнірі розвитку...

18.04.2024 17:07

WU-16: дівоча збірна України обіграла команду Словенії на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 стартувала на Турнірі розвитку УЄФА в...