Прем’єр-ліга. «Дніпро-1» обіграв «Маріуполь» та допоміг «Колосу» фінішувати шостим

За підсумками трьох матчів 22-го туру української Прем’єр-ліги, що відбулися сьогодні, остаточно визначилися склади двох півдюжин, які на другому етапі виступатимуть окремо.

Власне, напередодні поєдинків відкритим залишалося лише питання, хто фінішує шостим. «Маріуполю» було достатньо не програти у Дніпрі та сподіватися, що «Шахтар» переможе «Колос». Але завдання азовців ускладнилося після того, як ще в першому таймі арбітр Арановський вилучив двох гравців команди, Чоботенка та Яворського, причому першого — після перегляду відеоповтору за допомогою системи VAR.

Граючи вдев’ятьох, підопічні Олександра Бабича протрималися до середини другого тайму, коли відзначився Чичиков. Булеца та знову Чичиков забивали, коли гості залишилися взагалі ввісьмох після вилучення Ігнатенка. Рахунок 3:0 на користь «Дніпра-1» означає, що «Маріуполь» опускається на восьмий рядок, поступаючись дніпрянам за показниками в особистих зустрічах.

Зі свого боку «Шахтар» на виїзді обіграв «Колос» із рахунком 4:3. Незважаючи на поразку, команда з Ковалівки, яка проводить перший сезон в елітному дивізіоні, буде виступати на другому етапі в топ-шістці. У складі гірників на поле виходили гравці, яких Андрій Шевченко викликав на березневий збір національної команди: Пятов, Кривцов (замінений на 74-й хвилині), Матвієнко, Коноплянка (замінений на 73-й хвилині), Мораес (два голи, жовта картка), Болбат (вийшов на заміну на 64-й хвилині).

«Колос» — «Шахтар» — 3:4 (1:2)

Голи: Мілько (37, 75, з пенальті), Гавриш (67) — Тайсон (12, з пенальті), Мораес (31, 81), Тете (69).

Вилучений: Маркос Антоніо (90+5, «Ш»).

«Дніпро-1» — «Маріуполь» — 3:0 (0:0)

Голи: Чичиков (68, 86), Булеца (81).

Вилучені: Чоботенко (23, «М»), Яворський (36, «М»), Ігнатенко (76, «М»).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024