Прем’єр-ліга. «Динамо» обіграло «Колос» та принаймні на добу повернуло собі другу сходинку

Сьогодні поєдинком на НСК «Олімпійський» між «Динамо» та «Колосом» стартував 21-й тур Премєр-ліги — передостанній на першому етапі чемпіонату.

У стартовому складі «Динамо» в цій грі порівняно з програним матчем проти «Дніпра-1» у минулому турі відбулося сім змін. Миколенко та Буяльський пропускали зустріч через дискваліфікацію, решта перестановок була викликана іншими причинами.

Футболісти «Колосу», які після зимової перерви здобули дві перемоги у двох турах, розпочали гру впевнено. По воротах Бойка били, зокрема, екс-гравці «Динамо» Петров, Лисенко та Богданов. Лише ближче до перерви у виконанні біло-синіх нарешті почали проходити гострі атаки, і на 40-й хвилині Соль відкрив рахунок, зігравши на добиванні після пострілу Де Пени у стійку. Отримавши за допомогою системи VAR підтвердження відсутності в цьому моменті офсайду, арбітр Романов зарахував взяття воріт. 1:0.

У компенсований до першого тайму час Задоя отримав червону картку за грубий фол проти Циганкова, тож усю другу 45-хвилинку ковалівці грали в меншості. Динамівці розвинули свій успіх завдяки голу Циганкова, який відзначився, пробивши у верхній кут з-за меж штрафного. Здобувши перемогу, кияни обійшли в таблиці «Зорю», яка свій матч зі «Львовом» проведе завтра.

У поєдинку у складі «Динамо» взяли участь футболісти збірної України: Бойко, Шабанов (жовта картка), Циганков (гол), Караваєв, Шепелєв (вийшов на заміну на 31-й хвилині).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024