Андрій Павелко: «Вірю, що в перспективі Конгрес УЄФА пройде в Україні»

В Амстердамі відбувся 44-й Конгрес УЄФА, в роботі якого взяв участь президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Україну на заході в статусі делегатів також представляли генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький, перші віце-президенти УАФ Олег Протасов та Вадим Костюченко.

Фото Володимира Раснера

За підсумками роботи Конгресу УЄФА ухвалено наступні рішення: затверджено щорічний звіт УЄФА за сезон-2018/2019, підбито фінансові підсумки сезону-2018/2019, схвалено бюджет на фінансовий рік-2020/2021 та внесені поправки до Статуту УЄФА, які набудуть чинності 1 липня 2020 року. Делегати конгресу ратифікували структуру органів правосуддя УЄФА та структуру Комітету УЄФА з управління та дотримання вимог. Також конгрес підтримав рішення Виконкому УЄФА, прийняте напередодні, про проведення наступного Конгресу УЄФА в Мінську.

Фото Володимира Раснера

Після завершення роботи конгресу президент УАФ Андрій Павелко зазначив, що вдячний президенту союзу Александеру Чеферіну та колегам за надану честь представляти Україну у президії найвищого управлінського органу УЄФА. Також президент УАФ назвав символічним той факт, що цьогоріч виповнюється рівно 60 років із дня заснування чемпіонату Європи з футболу. «Символічно й те, що Конгрес УЄФА відбувався в Амстердамі, де наша національна збірна стартує у фінальній частині континентальної першості, до початку якої залишається лише 101 день. Знаковим є й рішення Виконкому УЄФА, ухвалене напередодні й підтримане сьогодні конгресом, про проведення наступного Конгресу УЄФА у столиці наших сусідів білорусів — у Мінську. Вірю, що в перспективі родина УЄФА завітає для проведення високого зібрання й до Києва».

Фото Володимира Раснера

НОВИНИ ПО ТЕМІ
20.04.2021 19:00

У Монтре відбувся 45-й Конгрес УЄФА за участю представників усіх 55-ти національних асоціацій

Участь у 45-му черговому Конгресі УЄФА, що пройшов у Швейцарії, взяв і...

07.02.2019 18:45

У Римі завершив роботу 43-й черговий Конгрес УЄФА

У столиці Італії відбувся черговий, 43-й Конгрес Союзу європейських фу...

06.02.2019 17:54

Олег Блохін, Андрій Шевченко, Ігор Бєланов і Сергій Бубка візьмуть участь у роботі Конгресу УЄФА

Одразу четверо зіркових почесних гостей від України будуть присутні на...

06.02.2019 10:34

Герої України, легенди спорту та футболу підтримали Андрія Павелка напередодні виборів до Виконкому УЄФА

Герой України, багаторазовий світовий рекордсмен, президент НОК Сергій...

Підписатися на новини