У Києві відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра

У Будинку футболу відбувся перший семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання.

27 лютого арбітри протягом трьох годин складали тест ФІФА з фізичної підготовки під керівництвом інструкторів Комітету арбітрів УАФ. Після цього вони приступили до завдань із теоретичної підготовки, які складалися з письмового тесту на знання правил гри та відеотесту.

Семінар пройшов під патронатом голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, який передав молодим арбітрам найщиріші вітання та побажав покращувати показники з фізичної та теоретичної підготовки для подальшого прогресу. Керівник НШФА Сергій Лисенчук, лектори Леонід Ярмолинський та Сергій Бойко розповіли про сучасні трактування правил гри й вимоги ФІФА, УЄФА та УАФ щодо єдиноборств, гри рукою та симуляцій. Згодом слухачі Національної школи футбольного арбітра другого року навчання прослухали лекцію із трактування положення «поза грою». На семінарі також розглядали процедуру призначення арбітрів на матчі: періодичність, комісію, рейтинг, заяви тощо.

Насамкінець інструктори разом з арбітрами НШФА другого року навчання підбили підсумки семінару та проаналізували результати тестів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини