Гол Руслана Маліновського допоміг його «Аталанті» розбити «Лечче» Євгена Шахова

У 25-му турі італійської Серії А «Лечче» півзахисника національної збірної України Євгена Шахова вдома приймав «Аталанту» Руслана Маліновського.

Обидва наші футболісти розпочали зустріч на лаві запасних. Шахов з’явився на полі на 63-й хвилині, а Маліновський — на 69-й. Руслан відзначився забитим м'ячем, допомігши гостям здобути впевнену перемогу з рахунком 7:2.

Наразі «Лечче» із 25-ма очками посідає 16-у сходинку в турнірній таблиці чемпіонату країни, а «Аталанта», маючи в активі 48 пунктів, іде четвертою.

Додамо, що в цьому сезоні Євген Шахов провів у складі своєї команди 16 ігор, в яких відзначився трьома результативними пасами. Руслан Маліновський зіграв за бергамців 30 матчів, забив чотири м’ячі та віддав три гольові передачі.

23.04.2024 16:00

Євро-2024. Кадри збірної України у відбірному турнірі: Руслан Маліновський

У відборі Євро-2024 півзахисник італійського «Дженоа» Русл...

20.03.2024 13:00

Руслан Маліновський: «Потрібно з перших хвилин взяти гру у свої руки, бути готовими до боротьби»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями...

17.03.2024 15:43

«Дженоа» Руслана Маліновського виборов нічию в матчі чемпіонату Італії

У межах 29-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

10.03.2024 10:00

«Дженоа» Руслана Маліновського зазнав домашньої поразки в матчі італійської Серії А

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...