У Києві в Будинку футболу відбувся семінар для арбітрів-жінок

26 лютого відбувся семінар-навчання для арбітрів та асистентів арбітра серед жінок, які проводять матчі чемпіонату України серед жіночих команд та чоловічі змагання за участю непрофесіональних команд.

На урочистому відкритті семінару член Комітету арбітрів УАФ та куратор жіночого арбітражу Сергій Лисенчук від імені голови комітету Лучано Лучі подякував дівчатам за гарні показники фітнес-тесту та старанність.

Загалом же одним із головних меседжів від Лучано Лучі є те, що, окрім відмінних знання правил гри та фізпідготовки, важливим критерієм для того, щоб бути арбітром міжнародної категорії, є володіння англійською мовою: «Це обов’язкова норма як у жіночому, так і в чоловічому арбітражі».

Під час семінару представниці прекрасної статі склали тестування з правил гри та відеотест. Арбітр ФІФА Сергій Бойко ознайомив слухачів із нововведеннями у правилах. Протягом теоретичних занять було розглянуто низку важливих для арбітражу ситуацій, а завершився захід переглядом відеоматеріалів із подальшою дискусією щодо цікавих епізодів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини