Євро-2020 залучило рекордну кількість потенційних волонтерів

Кампанія, що закінчилася наприкінці січня, із набору волонтерів на Євро-2020 зібрала рекордні 37 тис. заявок. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА. У порівнянні з Євро-2016 кількість бажаючих зросла на 68%.

88% заявок подали мешканці 12-ти міст-господарів турніру (Амстердама, Баку, Більбао, Будапешта, Бухареста, Глазго, Дубліна, Копенгагена, Лондона, Мюнхена, Рима та Санкт-Петербурга). У цілому зацікавленість у волонтерській діяльності виказали громадяни 159-ти держав. 60% тих, хто подав заявки, — молодші за 25 років, 41% — жінки (чотири роки тому було 35%).

Тепер необхідно вибрати із 37 тис. 12 тис. осіб, які й стануть волонтерами Євро-2020. Вони отримають інформацію про свої функції, а на початку березня для них розпочне роботу платформа онлайн-навчання.

«У волонтерства на всіх великих спортивних турнірах багаті традиції, і чемпіонат Європи ніколи не був виключенням. Ті, хто зрештою пройде відбір, отримають можливість провести унікальне літо», — зауважив виконавчий директор UEFA Events SA Мартін Каллен.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини