Прем’єр-ліга. У стартовому турі весняної частини сезону «Динамо» та «Зоря» здобули перемоги та скоротили відставання від «Шахтаря»

Біло-сині обіграли «Ворсклу» завдяки голу Вербича на 90+1-й хвилині та не дозволили «Зорі» наздогнати себе в турнірній таблиці.

Поєдинок «Динамо» — «Ворскла», що відбувся на київському стадіоні імені Валерія Лобановського, став історичним. Уперше в українському футболі на матчі була задіяна система VAR. Хоча цього разу допомога відеоасистента у ключових епізодах рефері не знадобилася.

У першому таймі поєдинку, який офіційно пройшов без глядачів (були присутні лише діти до 14-ти років), суперники мали по одній реальній нагоді відзначитися. Удар півзахисника полтавців Кулача парирував голкіпер «Динамо» Бущан, а захисник господарів Миколенко з вигідної позиції пробив невлучно.

А невдовзі після перерви після навісу Буяльського з флангу м’яч, нікого не зачепивши, залетів «за комірець» воротарю «Ворскли» Різнику. 1:0. Шанс збільшити перевагу «Динамо» був у Вербича, але словенець схибив. А от Степанюк із передачі Пердути бездоганно пробив головою, і рахунок зрівнявся. До завершення гри залишалося півгодини, але біло-сині забили переможний м’яч лише в компенсований час. Вербич вдало зіграв на добиванні після удару Русина. 2:1.

У складі «Динамо» в матчі взяли участь гравці національної збірної України: Миколенко, Шабанов, Сидорчук, Буяльський (гол), Шепелєв (замінений на 76-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 65-й хвилині).

Ще один поєдинок, в якому зустрілися команди з першої шістки, відбувся в Маріуполі. Господарі, як і футболісти «Зорі», створили чимало гольових нагод, але підопічні Віктора Скрипника краще ними розпорядилися. Чорногорський форвард луганців Перович відзначив свій дебют в українському чемпіонаті голом, відгукнувшись на простріл Тимчика, а Лєднєв забив прямим ударом зі штрафного. Маріупольці спромоглися лише на гол престижу у виконанні Мишньова.

19 тур

22.02.2020

«Маріуполь» — «Зоря» — 1:2 (0:0)

Голи: Мишньов (69) — Перович (62), Лєднєв (67).

«Динамо» — «Ворскла» — 2:1 (0:0)

Голи: Буяльський (50), Вербич (90+1) — Степанюк (63).

Призначено офіційних осіб на матчі 27-го туру Vbet Ліги

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на ма...

30.07.2021 11:00

Призначено офіційних осіб на матчі 2-го туру Прем’єр-ліги

06.11.2020 22:55

Прем’єр-ліга. «Колос» переміг на виїзді «Дніпро-1» та піднявся на четверте місце

9-й тур Прем’єр-ліги розпочався сьогодні матчем у Дніпрі. Раху...

29.07.2020 23:58

Прем’єр-ліга. «Колос» переміг «Маріуполь» у фіналі плей-офф та виборов путівку до Ліги Європи

Долю фінального матчу за право участі в Лізі Європи-2020/2021 було вир...