Євро-2020. Графік збірної України — найщільніший серед усіх учасників турніру: поточний календар товариських матчів

Офіційний сайт УЄФА надав інформацію про товариські матчі, які вже відомі учасники Євро-2020 запланували в рамках підготовки до турніру. У збірної України таких наразі найбільше — п'ять.

Варто зауважити, що список спарингів, звісно, буде ще поповнюватися, а також відзначити, що в опублікованому реєстрі відсутні деякі вже відомі станом на 21 лютого поєдинки. Зокрема, товариський матч Нідерланди — Уельс, який, за інформацією Королівського футбольного союзу Нідерландів, пройде 6 липня в Роттердамі на стадіоні «Де Кейп».

Група А

Італія

Англія — Італія (27.03, Лондон), Німеччина — Італія (31.03, Нюрнберг), Італія — Сан-Марино (29.05, Кальярі), Італія — Чехія (04.06, Болонья).

Швейцарія

Хорватія — Швейцарія (26.03, Доха), Швейцарія — Бельгія (30.03, Доха), Швейцарія — Німеччина (31.05, Базель), Швейцарія — Ліхтенштейн (04.06).

Туреччина

Словенія — Туреччина (27.03, Любляна), Австрія — Туреччина (30.03, Відень), Туреччина — Азербайджан (26.05, Анталья), Хорватія — Туреччина (01.06, Осієк).

Уельс

Уельс — Австрія (27.03, Суонсі), Уельс — США (30.03, Кардіфф), Нідерланди — Уельс (06.06, Роттердам).

Група В

Бельгія

Бельгія — Португалія (27.03, Доха), Швейцарія — Бельгія (30.03, Доха).

Данія

Данія — Фарерські о-ви (27.03, Хернінг), Англія — Данія (31.03, Лондон), Данія — Норвегія (01.06).

Фінляндія

Польща — Фінляндія (27.03, Вроцлав), Франція — Фінляндія (31.03, Ліон), Швеція — Фінляндія (04.06, Стокгольм), Фінляндія — Естонія (07.06, Тампере).

Росія

Швеція — Росія (28.03, Стокгольм), Молдова — Росія (31.03, Кишинів), Польща — Росія (02.06, Варшава), Росія — Сербія (06.06, Москва).

Група С

Австрія

Уельс — Австрія (27.03, Суонсі), Австрія — Туреччина (30.03, Відень), Австрія — Англія (02.06, Відень), Чехія — Австрія (07.06, Прага).

Нідерланди

Нідерланди — США (26.03, Ейндховен), Нідерланди — Іспанія (29.03, Амстердам), Нідерланди — Греція (28.05, Енсхеде), Нідерланди — Уельс (06.06, Роттердам).

Україна

Франція — Україна (27.03, Сен-Дені), Польща — Україна (31.03, Хожув), Україна — Кіпр (26.05, Харків), Україна — Північна Ірландія (02.06, Київ), Україна — Ізраїль (07.06, Львів).

Група D

Хорватія

Хорватія — Швейцарія (26.03, Доха), Хорватія — Португалія (30.03, Доха), Хорватія — Туреччина (01.06, Осієк), Франція — Хорватія (08.06, Ніцца).

Чехія

Мексика — Чехія (26.03, Шарлотт), Гондурас — Чехія (29.03, Форт-Лодердейл), Італія — Чехія (04.06, Болонья), Чехія — Австрія (07.06, Прага).

Англія

Англія — Італія (27.03, Лондон), Англія — Данія (31.03, Лондон), Австрія — Англія (02.06, Відень), Англія — Румунія (07.06, Бірмінгем).

Група Е

Польща

Польща — Фінляндія (27.03, Вроцлав), Польща — Україна (31.03, Хожув), Польща — Росія (02.06, Варшава), Польща — Ісландія (09.06, Познань).

Іспанія

Іспанія — Німеччина (26.03, Мадрид), Нідерланди — Іспанія (29.03, Амстердам), Іспанія — Португалія (05.06, Мадрид).

Швеція

Швеція — Росія (28.03, Стокгольм), Швеція — Фінляндія (04.06, Стокгольм).

Група F

Франція

Франція — Україна (27.03, Сен-Дені), Франція — Фінляндія (31.03, Ліон), Франція — Хорватія (08.06, Ніцца).

Німеччина

Іспанія — Німеччина (26.03, Мадрид), Німеччина — Італія (31.03, Нюрнберг), Швейцарія — Німеччина (31.05, Базель).

Португалія

Бельгія — Португалія (27.03, Доха), Хорватія — Португалія (30.03, Доха), Словенія — Португалія (31.05, Любляна), Іспанія — Португалія (05.06, Мадрид).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини