Руслан Ротань: «Можливо, уже в березні в молодіжній збірній з'явиться кілька новачків»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про робочу поїздку до Туреччини.

Протягом 10-ти днів представники тренерського штабу молодіжної збірної України U-21 перебували в Туреччині, де спостерігали за кандидатами до своєї команди. Після повернення керманич «молодіжки» Руслан Ротань поділився з офіційним сайтом УАФ своїми враженнями від цього відрядження.

— Поїздка вийшла дуже продуктивною, — сказав Ротань. — Цього року всі клуби УПЛ, а також молодіжні склади деяких команд проводили збори в Антальї та її околицях. Завдяки чіткій організації менеджерів УАФ ми з моїми асистентами оселилися в дуже зручному місці й загалом подивилися 24 матчі за участю практично всіх колективів елітного дивізіону. Молоді на цих зборах було чимало, тепер важливо, аби хлопці, пройшовши хорошу підготовку, грали в основних складах і в офіційних поєдинках.

Ми отримали багато інформації, особливу увагу приділяли футболістам, що виступають на наших поки що проблемних позиціях. Можливо, уже в березні в команді з'явиться кілька новачків. Наразі ми аналізуємо побачене і з нетерпінням чекаємо на відновлення сезону.

Приємно було зустрітися з тренерами національної збірної, які теж були в Туреччині. Ми добре поспілкувалися з Андрієм Шевченком і його асистентами, обмінялися важливою інформацією. На кого з молоді звертають увагу у штабі головної команди? Поки що про це говорити зарано, але «молодіжка» відпустить будь-якого футболіста, який знадобиться національній збірній, із радістю. І з упевненістю в тому, що її головні вимоги хлопці засвоїли.

Нинішній рік — рік чемпіонату Європи, й усі зусилля мають бути спрямовані на головну команду країни. Водночас ми усвідомлюємо, що «молодіжці» потрібно виправляти своє турнірне становище. Але тиснути результатом на хлопців у жодному разі не варто. Насамперед вони повинні грати в сучасному ключі. Так, щоб потрапляти до першої збірної й отримувати запрошення від провідних європейських клубів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини