Сергій Сапронов: «Переконаний, що спаринги з найсильнішими командами України підуть моїм підопічним на користь»

22 лютого в Харкові дівоча збірна України WU-17 розпочне передостанній етап підготовки до еліт-раунду чемпіонату Європи, який наприкінці березня прийматиме Норвегія.

— На збір ми викликали 22-х футболісток, — сказав головний тренер команди Сергій Сапронов у коментарі офіційному сайту УАФ. — Хоча я не приховую, що якісь із них виявляться зайвими, адже до Норвегії ми візьмемо 18—20 гравців.

— Кого ви викликали до лав збірної вперше?

— Захисника Вікторію Рожко з костопільської «Родини-Ліцей», півзахисників Руслану Левченко з миколаївського «Спартака-Оріона» та Валерію Гончарук із київської «Зміни».

— Чи були серед збірниць ті, які з поважних причин не змогли приїхати до Харкова?

— Так, захисник Вікторія Мироненко з «Надії-ДЮСШ» (Гребінка) та півзахисник Анна Каверзіна з володимир-волинського «Ладомира». Якщо вони найближчим часом повернуться до ладу, то я дам їм шанс проявити себе на заключному етапі підготовки, який пройде в середині березня в Києві.

— Як відомо, ваші підопічні 26-го й 28 лютого проведуть спаринги відповідно з «Житлобудом-1» та «Житлобудом-2». Але ж, пригадується, у планах були контрольні матчі зі збірною однієї із сусідніх країн…

— За інформацією, якою я володію, такі перемовини з потенційними спаринг-партнерами дійсно велися, проте домовитися не вдалося. Утім, не варто драматизувати ситуацію. Повірте, суперництво з найсильнішими вітчизняними жіночими командами теж стане моїм підопічним у пригоді.

— А вас не хвилює, що в Харкові доведеться тренуватися й грати на штучному покритті?

— Ні, оскільки, за достовірною інформацією, у Норвегії ми також гратимемо на штучному газоні. Тому перевірка боєм у Харкові з усіх точок зору має бути корисною.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини