Капітан збірної України з пляжного футболу Дмитро Медвідь: «Команда хоче знову бути на вершині в Європі!»

Перед початком сезону капітан збірної України з пляжного футболу Дмитро Медвідь розповів про перспективи синьо-жовтих у 2020 році. 

Один із найкращих гравців збірної України Дмитро Медвідь поділився очікуваннями від нового сезону у пляжному футболі та оцінив результати минулого року.  

— Клубними змаганнями Mundialito розпочався новий календарний рік у пляжному футболі. Які сподівання на цей сезон?

— Він обіцяє бути не менш насиченим, ніж попередній. На нас чекає відбір на чемпіонат світу — головні змагання у 2020 році, а також традиційна Євроліга. Збірна України хоче знову бути на вершині європейського пляжного футболу. 

— Як коротко охарактеризувати попередній рік?

— Він був неоднозначним. З одного боку, ми виконали завдання-мінімум, яке перед нами ставилося керівництвом, а саме — потрапили до півфіналу Європейських ігор та кваліфікувалися на Всесвітні пляжні ігри. З іншого боку, на Європейських іграх ми мали брати медалі, однак не зробили цього. На Всесвітніх пляжних іграх узагалі виступили невдало. Але слід зауважити, що ми не готувалися до цих змагань на піску. Коли побачили рівень підготовки суперників, зрозуміли, що нам буде важко. 

— Що треба покращити в команді, аби 2020 рік став для збірної України більш успішним?

— По-перше, необхідно, щоб усі гравці, на яких розраховує наш тренерський штаб, були у формі. По-друге, потрібно добре пройти передсезонну підготовку. Два-три навчально-тренувальні збори зі спарингами нам не завадять. По-третє, слід вирішити всі побутові питання, пов’язані з діяльністю збірної. Ну і, нарешті, Фортуна. Якщо всі ці компоненти об’єднати, то впевнений, що результат обов’язково прийде!

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини