Євро-2020. Усі подробиці перебування збірної України в Бухаресті — домівці нашої команди під час турніру

Як і належить за регламентом фінального турніру чемпіонату Європи, національна команда України прибуде до обраного табору на Євро щонайменше за п'ять днів до стартової гри. 

Ворота Євро-2020 

Літак зі збірною прийме не головний аеропорт Румунії «Отопені», а летовище «Аурель Влайку», розташоване в межах Бухареста, у районі під назвою Беняса, через що більшість місцевих називають його саме так. До 1968 року (відкриття «Отопені») саме «Беняса» була головним повітряним гейтом Румунії.

А тепер цифри говорять самі за себе: річний пасажиропотік летовища — лише 22 тис. осіб, у той час як головний аеропорт обслуговує за рік 41 млн пасажирів.

Після завершенгя чемпіонату Європи «Аурель Влайку» відкриють і для комерційних рейсів, що дасть змогу обслуговувати впродовж року до 350 тис. клієнтів. 

Переваги для ексклюзивного сервісу 

Однак привабливість міського аеродрому в іншому — сюди прибувають невеликі бізнесові джети, які персонал обслуговує винятково швидко й професійно, значно скорочуючи паспортні та митні процедури. Організатори Євро навмисне вибирають локальні аеропорти, якщо такі наявні в містах-господарях, аби команди-учасниці не затримувалися після перельоту. 

Фото baneasa-airport.ro

Командний автобус під’їде просто до літака, на якому збірна України прилетить до Бухареста. 

Відтак, зійшовши з трапу повітряного судна, синьо-жовті, не заходячи до терміналу, зможуть вирушити до місця свого розташування — резорту «Каро». До речі, ше одна очевидна перевага «Беняси» — близькість до готелю: 5 км проти 13-ти, якщо їхати з «Отопені». 

Навколосвітня подорож та архітектурна родзинка

«Аурель Влайку» має цікаву історію. 1920 року тут відкрили офіс однієї з найстаріших авіакомпаній світу — франко-румунської CFRNA, предтечі знаменитої Air France. А вже наступного року Бухарест став однією із семи зупинок історичного першого трансконтинентального пасажирського рейсу «Париж—Стамбул», який здійснювала CFRNA. 

За 10 років летовище пережило ще одну знакову подію, ставши місцем старту й фінішу навколосвітньої повітряної мандрівки пасажирського лайнера, організованої турецькою авіакомпанією. А на початку 50-х років минулого століття «Беняса» набула рис ще й архітектурної фішки Бухареста, коли термінал аеропорту звели у формі пропелера з трьома лопатями. 

Фото прес-служби УАФ

Українська база на Євро 

Резорт «Каро», розташований у 15-ти хвилинах їзди від центру румунськоі столиці на території 5 га, стане на час Євро домівкою синьо-жовтих.

Фото прес-служби УАФ

Комплекс налічує 190 номерів, близько 70-ти з яких буде винаймати українська делагація. Гравці, тренери та персонал команди розмістяться на двох поверхах в одному із блоків комплексу. У збірної буде свій окремий вхід до будівлі. Один із ресторанів готелю на весь час буде зарезервований для української команди. Як і зал для теоретичних занять, він розташований у тому самому крилі споруди. Там само — кімната з екіпіруванням та масажні. Усе — поруч і під охороною секьюриті, яких УЄФА директивно відряджає до розташування кожної команди-учасниці фінального турніру. 

Фото carohotel.ro

Апартаменти для команди 

На окрему увагу заслуговують готельні покої, адже саме тут гравці проведуть чимало часу. Номери — просторі, із великими комфортними ліжками та зручними побутовими дрібницями. До таких належать, скажімо, кавова машина, Bluetooth-динамік і міні-планшет «Розумний дім», що дозволяє регулювати яскравість численних світлових пристроїв, замовляти прибирання, рум-сервіс чи вибирати функцію «Не турбувати». 

Фото прес-служби УАФ

Тренажерний зал та басейн 

Великий тренажерний зал та шість 25-метрових доріжок басейну розміщені в сусідньому блоці, до якого гравці потраплятимуть через зручний тунель безпосередньо з коридору, де розташовані їхні номери. Тренажерами та басейном можуть користуватися всі постояльці готелю, як і власники річних абонементів, однак у години командних фітнес-занять за синьо-жовтими буде зарезервовано окремий зал. 

Фото carohotel.ro

Зелена територія 

Особлива принада резорту — зелена територія. Затишні алеї поміж розлогими деревами в поєднанні з мальовничими галявинами на березі озера створюють відчуття умиротворіння й душевного комфорту. Така атмосфера має сприяти гарному відновленню та відстороненню від гамору футбольного фестивалю, що має неабияке значення для підготовки команди до матчів. 

Фото carohotel.ro

Уважний персонал готелю на чолі з операційним директором Міхаєм Замфіром обіцяє зробити все, аби збірна України під час свого перебування в «Каро» не відчувала потреби ні в чому, гарантуючи привітність та ексклюзивний сервіс. Пан Міхай уже вчить українську, гостинно запрошуючи нашою рідною: «Ласкаво просимо, збірна України!»

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України 

Відеорепортаж про домівку збірної України в Бухаресті невдовзі дивіться на Youtube-каналі УАФ!

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини