Олег Кузнецов: «У Туреччині я отримав усю потрібну мені інформацію»

Наставник юнацької збірної України U-19 Олег Кузнецов поспілкувався з клубними тренерами кандидатів до своєї команди.

Із 1-го по 6 лютого головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2001 року народження) Олег Кузнецов перебував у Туреччині, на власні очі спостерігаючи за кандидатами до своєї команди, які проходять збори у клубах. Про результати цієї поїздки наставник розповів офіційному сайту УАФ.

— Дякую керівництву асоціації, — сказав Олег Володимирович, — відрядження вийшло корисним. Ми з хлопцями не бачилися з листопада минулого року, а з огляду на те, що наступний наш збір розпочнеться безпосередньо перед стартом еліт-раунду Євро-2020, потрібно було подивитися, як виглядають футболісти. На жаль, деяких кадрових втрат нам уже не уникнути. Через травму вже точно не зіграє в еліт-раунді Микола Михайленко, під питанням участь у турнірі й Данила Хондака, який отримав пошкодження.

— Від клубних тренерів отримали інформацію?

— Так, ми спілкувалися. Тренери рекомендували нам деяких футболістів 2002 року народження, які можуть скласти конкуренцію, тому звернемо увагу й на них. Хоча у пріоритеті, звичайно ж, ті гравці, які у кваліфікаційному турнірі заробляли путівку до елітного раунду Євро.

— Скільки матчів подивилися наживо?

— У паузах між потрібними мені спарингами вдалося побачити поєдинки основних складів «Динамо» й «Шахтаря». Узагалі, напевно, переглянув близько 15-ти матчів. Але головне, що я отримав усю потрібну мені інформацію щодо кандидатів до збірної.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини