Список діючих постійних посередників

Список діючих постійних посередників

List of intermediaries 

1.       

Аделаджа Генрі/Adelaja Henry

[email protected]

2.       

Алібаєв Сефер/ Alibaiev Sefer

[email protected]

3.       

Альохін Олексій Сергійович/ Aliokhin Oleksii

[email protected]

4.       

Андросович Василь Романович/Androsovych Vasyl

[email protected]

5.       

Андрусяк Василь від імені «Моріс Груп»/ Andrusiak Vasyl on behalf of   “Moris Group”

[email protected]

6.       

Архангельський Дмитро/ Arkhanhelskyi Dmytro

[email protected]

7.       

Бабич Сергій Миколайович /Babych Serhii

[email protected]

8.       

Белебеєв Сергій Едуардович/Belebeyev Serhiy

[email protected]

9.       

Бербека Володимир Євгенович від імені ТзОВ СП«Трайдент консалтинг та інвестиції»/Berbeka Volodymyr on behalf of  “Trident Conculting and Investments JV Ltd.”

[email protected]

10.      

Березовський Віталій Олександрович/Berezovskyi Vitalii

[email protected]

11.      

Білейчук Андрій / Bileichuk Andrii

[email protected]

12.      

Богданова Юлія Ігорівна / Bogdanova Yuliya

[email protected]

13.

 

Болатов Осман Абдуллайович/Bolatov Osman

 

[email protected]

14.     

Бондаренко Віталій Андрійович/ Bondarenko Vitalii

[email protected]

15.      

Бунецька Юлія Дмитрівна від імені ТОВ «М-Спорт Менеджмент Груп» / Bunentska Yuliia on behalf of «MSPORT Management Group» LLC

[email protected]

16.      

Веселков Сергій Леонідович /Veselkov Sergii

[email protected]

17.      

Вітряний Ярослав Вікторович/Vitrianyi Iaroslav 

[email protected]

18.      

Володіна Вікторія Вікторівна/ Volodina Viktoriia

[email protected]

19.      

Гайструк Дмитро Сергійович/Gaistruk Dmytro

[email protected]

20.      

Головко В’ячеслав від «Дельта Спорт Менеджмент»/ Holovko Viacheslav on behalf of   “Delta Sport Management”

[email protected]

21.      

Гусєв Євген Юрійович/Gusyev Yevgen

[email protected] 

22.      

Данченко Юрій/ Danchenko Yurii

[email protected]  

23.      

Де Роза Ірина Анатоліївна/De Rosa Iryna

[email protected]

24.      

Денисов Михайло Володимирович/Denysov Mykhailo

[email protected] 

25.      

Децюра Федір Олександрович/Detsiura Fedir

[email protected]

26.      

Дмитрієв Сергій Миколайович/Dmytiiev Serhii

[email protected]

27.      

Домарацький Олег/ Domaratskii Oleh

[email protected]  

28.      

Дудченко Максим Олександрович/Dudchenko Maksym

[email protected]

29.      

Ємельянчік Сергій Михайлович /Yemialyanchyk Sirhei

[email protected]

30.      

Жозе Пауло Рібейро/José Paulo Ribeiro

[email protected]

31.      

 

Зварич Ярослав Іванович/Zvarych Yaroslav

 

[email protected]

32.      

Івасин Олександр Романович від імені «КЕЙС ЕНД ПАРТНЕРС ІНТЕРНЕШНЛ»/ Ivasyn Oleksandr on behalf of AA “CASE & PARTNERS INTERNATIONAL”

[email protected]

33.      

Ігнатенко Дмитро Іванович/ Ignatenko Dmytro

[email protected]

34.      

Казанський Віктор Ернестович/Kazanskyi Viktor

[email protected]

35.      

Карагодін Максим/ Karahodin Maksym

[email protected]

36.      

Каротченко Дмитро Євгенович/Karotchenko Dmytro

[email protected]  

37.      

Карпов Олександр/Karpov Oleksandr

[email protected]

38.      

Кириченко Андрій Володимирович/Kirichenko Andrey

[email protected]

39.      

Ключик Сергій Леонідович  /Klyuchyk Sergiy

[email protected]

40.      

Колесник Андрій Васильович/Kolesnyk Andriy

[email protected]

41.      

Колісніченко Юрій Олександрович від імені ТОВ «Колісніченко» / Kolisnichenko Yurii on behalf of  “Kolisnichenko” LTD

[email protected]

42.      

Колючий Тарас Миколайович/Koliuchyi Taras

[email protected]

43.      

Кононов Дмитро Олександрович/Kononov Dmytro

[email protected]

44.      

Котик Дмитро Дмитрович/Kotyk Dmytro

[email protected]

45.      

Кривенко Ігор/ Kryvenko Ihor

[email protected]

46.      

Купін Максим Володимирович/Kupin Maksym

[email protected]

47.      

Лихолат Микола Анатолійович/ Lykholat Mykola

[email protected]

48.      

Лутюк Денис Миколайович / Lutiuk Denys

[email protected]  

49.      

Люндовський Олексій/ Liundovskyi Oleksii

[email protected]

50.      

Мавренков Олег/  Mavrenkov Oleh

[email protected]

51.      

Мазур Тарас Романович/Mazur Taras

[email protected]

52.      

Макаров Дмитро Олександрович/Makarov Dmytro

[email protected] 

53.      

Максименко Юрій Володимирович/Maksymenko Yurii

[email protected]

54.      

Маркевич Юрій Миронович

[email protected]

55.      

Мельник Едуард Олександрович/Melnyk Eduard

[email protected]

56.      

Михайлов Андрій від імені «МІБ»/ Mykhailov Andrii on behalf of  “MIB”

[email protected]

57.      

Мурза Едуард Олексеевич/Murza Eduard

[email protected]

58.      

Нестеренко Костянтин/ Nesterenko Kostiantyn

[email protected]

59.      

Новіков Денис/ Novikov Denys

[email protected]

60.      

Огуз Ахмет/ Oguz Ahmet

[email protected]

61.      

Оніщенко Денис Анатолійович/ Onyshchenko  Denys

[email protected]

62.      

Піроженко Іван Іванович від імені ТОВ «ФУТБОЛЬНЕ АГЕНСТВО 16»/ Pirozhenko Ivanon behalf of LLC «SIXTEEN FOOTBALL AGENCY»

[email protected]

63.      

Покаринін Ігор Вікторович/ Pokarynin Ihor

[email protected]

64.      

Полонський Геннадій Борисович /Polonskyi Hennadii

[email protected]

65.      

Предибайло Юрій/ Predybailo Yurii

[email protected]

66.      

Пронь Павло Андрійович/ Pron Pavlo

[email protected]

67.      

Пульків Остап Ігорович/Pulkiv Ostap

[email protected]

68.      

Сахно Дмитро Сергійович від імені ТОВ «Форвард Груп 2017»/Sakhno Dmytro on behalf of  Ltd “ Forward Group 2017”

[email protected]m

69.      

Сосенко Костянтин Федорович/Sosenko Kostiantyn

[email protected]

70.      

Фоменко Віктор Юрійович/Fomenko Viktor

[email protected]

71.      

Шаблій Вадим/ Shablii Vadym

[email protected]

72.      

Швець Микита Юрійович /Shvets Mykyta

[email protected]

73.      

Шпак Віталій Володимирович / Shpak Vitalii

[email protected]

Список посередників, які отримали одноразовий дозвіл/

List of intermediaries who obtained the temporary one-time permission for registration of the representative contract

 

1.      

LHF International Business FZE в особі п. Френка Логбі Геноуда / LHF International Business FZE represented by Mr. Frank Logbi Henouda

+ 519818933266

Франція/

France

2.      

Норман Расек Капуццо Сильва/ Norman Rasec Capuozzo Silva

 

[email protected]

Бельгія-Нідерланди/

Belgium-Netherland

3.       

MJF PUBLICIDADE E PROMOÇÕES LTDA в особі п. Андре Гоес Фігер/ MJF PUBLICIDADE E PROMOÇÕES LTDA represented by Mr. Andre Goes Figer

[email protected]

Бразилія/

Brasil

4.       

R.G. TOP SPORT SERVICES LTD в особі п. Кацева Гілада/ R.G. TOP SPORT SERVICES LTD represented by Mr. Katsav Gilad

[email protected]

Ізраїль/

Israel

5.       

SHLOMO BEN EZRA в особі п. Шломо Бен Ерзи/ SHLOMO BEN EZRA represented by Mr. Ben Ezra Shlomo

[email protected]

Ізраїль/

Israel

6.       

Pacheco&Teixeira LDA represented by Mr. António José Teles Loureiro Teixeira Da Silva/ Pacheco&Teixeira LDA в особі п. Антоніо Хосе Телес Лаурейро Тейшейра Да Сілва

[email protected]  

Portugal/ Португалія

7.       

Link Assessoria Esportiva E Propaganda LTDA. represented by Mr. Andre Cury Marduy/ Link Assessoria Esportiva E Propaganda LTDA. в особі п.Андре Курі

[email protected]

 

Бразилія/

Brasil

8.      

AGON EMPREENDIMENTOS ESPORTIVOS LTDA represented by Mr. Paulo César Roca/ AGON EMPREENDIMENTOS ESPORTIVOS LTDA в особі п. Пауло Чезар Рока

[email protected]

Бразилія/

Brasil

 

Підписатися на новини