Визначено графік турніру в Юнацькій лізі УЄФА сезону-2020/2021

Союз європейських футбольних асоціацій проінформував про розклад змагань у розіграші Юнацької ліги УЄФА в сезоні-2020/2021.

В одній гілці участь у турнірі візьмуть юнацькі команди U-19 тих клубів, що представлятимуть асоціацію в основній сітці дорослої Ліги чемпіонів УЄФА. Переможець УПЛ там виступатиме однозначно, отже, одне місце у групі Шляху ЛЧ Юнацької ліги УЄФА Україні гарантовано. Там само можуть опинитися в разі успіху головної команди у кваліфікації Суперліги й юнаки нашого віце-чемпіона. 

Імена суперників представника (або представників) України в Юнацькій лізі УЄФА стануть відомі 27 серпня, коли в Монако відбудеться жеребкування Ліги чемпіонів УЄФА, а перший тур заплановано на 15—16 вересня. 

Згідно з рейтингом має Україна перепустку й до паралельного шляху в Юнацькій лізі УЄФА — для чемпіонів своїх країн у відповідній віковій категорії, які змагаються в матчах на виліт. Переможець чемпіонату України U-19 скористається нею, якщо не потрапить до юнацького турніру шляхом Ліги чемпіонів.

Жеребкування перших двох раундів у цій гілці турніру відбудеться 1 вересня, поєдинки стартового етапу — 30 вересня та 21 жовтня, другого — 4-го та 25 листопада.

Переможець Юнацької ліги УЄФА наступного сезону визначиться навесні 2021 року в Ньйоні.

«Динамо» U-19 продовжує виступ у сезоні-2019/2020

Нагадаємо, що суперником київського «Динамо» U-19 у раунді плей-офф поточної Юнацької ліги УЄФА за підсумками жеребкування стало загребське «Динамо». Протистояння на цьому етапі складаються з одного матчу, він відбудеться в Києві 12 лютого. Вісім переможців поєдинків раунду плей-офф приєднаються в 1/8 фіналу до переможців восьми груп Шляху Ліги чемпіонів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини