Жіноча збірна України з футзалу поступилася Італії у фіналі Lviv Freedom Cup

Підопічні Олега Шайтанова посіли друге місце на домашньому турнірі, поступившись у фінальному матчі команді Італії.

Обігравши Угорщину (5:1) та Фінляндію (5:2), українки стали першими у групі й вийшли до фіналу. Там нашій команді протистояла Італія, яка не менш упевнено перемогла у своєму тріо.

На 5-й хвилині зустрічі Ксенія Гриценко вивела синьо-жовтих уперед, однак до перерви дубль Сари Бутіми приніс перевагу італійкам. У другій половині матчу суперниці збільшили відрив, а нашій команді вдалося лише скоротити відставання завдяки точному удару Анни Шульги. У підсумку — 2:4.

Таким чином, італійки посіли перше місце на Lviv Freedom Cup, українки стали другими.

Україна — Італія 2:4 (1:2)

Україна: Сагайдачна (Кислова, 21) — Шульга, Гриценко, Дубицька, Форсюк — Кліпаченко, Павленко, Шевченко, Дударчук, Єрьоменко, Титова, Сидоренко, Прокопенко.

Голи: Гриценко (5), Шульга (29) — Бутіма (12, 20), Беллі (23, з пенальті), Адаматті (26).

Попереджені: Кислова (23) — Беллі (13).

18.03.2024 22:41

Жіноча збірна України з футзалу поступилася команді Італії в першому матчі

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський мат...

18.03.2024 10:00

Сьогодні жіноча збірна України з футзалу проведе перший із двох контрольних матчів проти Італії

Жіноча збірна України з футзалу готується до участі в європейській ква...

10.03.2024 12:01

Визначився склад жіночої збірної України з футзалу на товариські матчі з Італією

Жіноча збірна України з футзалу готуватиметься до участі в європейські...

02.03.2024 14:01

Олег Шайтанов: «Жіноча збірна України з футзалу в березні проведе контрольні матчі з Італією»