Стартує Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020 серед команд U-19: склад учасників та календар ігор

Сьогодні, 21 лютого, стартує груповий етап Зимового Кубку ДЮФЛУ-2020 (U-19). Переможець змагань визначиться 15 березня.

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020 серед команд U-19

І етап — ігри у групах

21.02.2020—23.02.2020

Група 1 (Київ)

«Шахтар» U-17 (Донецьк)

ФК «Чемпіон» (Київ)

«Зміна-Оболонь» (Київ)

«Колос» U-17 (Ковалівка)

1 тур. 21.02.2020

«Шахтар» U-17 — «Колос» U-17

«Зміна-Оболонь» — ФК «Чемпіон»

2 тур. 22.02.2020

«Шахтар» U-17 — «Зміна-Оболонь»

ФК «Чемпіон» — «Колос» U-17

3 тур. 23.02.2020

«Зміна-Оболонь» — «Колос» U-17

«Шахтар» U-17 — ФК «Чемпіон»

Група 2 (Київ)

«Локомотив» (Київ)

«Полісся» (Житомир)

«Зміна-Оболонь» U-17 (Київ)

ФК «Любомир» (Ставище)

1 тур. 21.02.2020

«Локомотив» — ФК «Любомир»

«Зміна-Оболонь» U-17 — «Полісся» 

2 тур. 22.02.2020

«Локомотив» — «Зміна-Оболонь» U-17

«Полісся» — ФК «Любомир»

3 тур. 23.02.2020

«Зміна-Оболонь» U-17 — ФК «Любомир»

«Локомотив» — «Полісся» 

Група 3 (Київ)

КДЮСШ «Чемпіон» (Київ)

ДЮСШ-26 (Київ)

«Юність» U-17 (Чернігів)

«Локомотив» U-17 (Київ)

1 тур. 21.02.2020

КДЮСШ «Чемпіон» — «Локомотив» U-17

ДЮСШ-26 — «Юність» U-17

2 тур. 22.02.2020

КДЮСШ «Чемпіон» — «Юність» U-17

ДЮСШ-26 — «Локомотив» U-17

3 тур. 23.02.2020

«Локомотив» U-17 — «Юність» U-17

КДЮСШ «Чемпіон» — ДЮСШ-26

Група 4 (Харків)

«Авангард» (Харків)

«Арена» (Харків)

«Барса» (Суми)

«УФК-Олімпік» (Харків)

1 тур. 21.02.2020

«Авангард» — «УФК-Олімпік»

«Арена» — «Барса»

2 тур. 22.02.2020

«Авангард» — «Барса»

«Арена» — «УФК-Олімпік»

3 тур. 23.02.2020

«УФК-Олімпік» — «Барса»

«Авангард» — «Арена»

Група 5 (Запоріжжя)

ДЮСШ «Металург» U-17 (Запоріжжя)

СДЮСШОР «Металург» (Запоріжжя)

«Авангард» (Краматорськ)

1 тур. 21.02.2020

ДЮСШ «Металург» U-17 — СДЮСШОР «Металург»

«Авангард» — вихідний

2 тур. 22.02.2020

СДЮСШОР «Металург» — «Авангард»

ДЮСШ «Металург» U-17— вихідний

3 тур. 23.02.2020

ДЮСШ «Металург» U-17 — «Авангард»

СДЮСШОР «Металург» — вихідний

Група 6 (Дніпро)

УФК U-17 (Дніпро)

ФК «Петриківка» (Петриківка)

ДЮФК «Олімпік» 

1 тур. 21.02.2020

УФК U-17 — ФК «Петриківка»

ДЮФК «Олімпік» — вихідний

2 тур. 22.02.2020

ФК «Петриківка» — ДЮФК «Олімпік»

УФК U-17  — вихідний

3 тур. 23.02.2020

УФК U-17 — ДЮФК «Олімпік»

ФК «Петриківка» — вихідний

Група 7 (Вінниця)

«Нива» (Вінниця)

«Прем’єр-Нива» U-17 (Вінниця)

«Поділля» (Хмельницький)

«Буковина» (Чернівці)

1 тур. 21.02.2020

«Нива» — «Буковина»

«Прем’єр-Нива» U-17 — «Поділля»

2 тур. 22.02.2020

«Нива» — «Поділля»

«Прем’єр-Нива» U-17 — «Буковина»

3 тур. 23.02.2020

 «Буковина» — «Поділля»

«Нива» — «Прем’єр-Нива» U-17

Група 8 (Львів)

ФК «Львів» U-17 (Львів)

«Прикарпаття» U-17 (Івано-Франківськ)

«Карпати» U-17 (Львів)

«Ніка» (Івано-Франківськ)

1 тур. 21.02.2020

ФК «Львів» U-17 — «Ніка»

«Прикарпаття» U-17 — «Карпати» U-17

2 тур. 22.02.2020

ФК «Львів» U-17 — «Карпати» U-17

«Прикарпаття» U-17 — «Ніка»

3 тур. 23.02.2020

«Карпати» U-17— «Ніка»

«Прикарпаття» U-17 — ФК «Львів» U-17

ІІ етап — 1/4 фіналу

29.02-01.03.2020 — перші матчі

07-08.03.2020 — матчі-відповіді

Переможець групи 1 — переможець групи 4

Переможець групи 2 — переможець групи 3

Переможець групи 5 — переможець групи 6

Переможець групи 7 — переможець групи 8

ІІІ етап — фінал

14.03.2020 — 1/2 фіналу

15.03.2020 — матч за 3-є місце

15.03.2020 — фінальний матч

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини