Стартує Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020 серед команд U-16: склад учасників та календар ігор

Сьогодні, 31 січня, матчами групового етапу стартує Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020 (U-16)

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2020 серед команд U-16

І етап — ігри у групах (63 команди)

31.01.2020—02.02.2020

Група 1 (Київ) 

«Динамо» (Київ)

СК ім. Піддубного (Київ)

«Локомотив» (Київ)

«Полісся» (Житомир)

Група 2 (Київ)

ДЮСШ-15 U-15 (Київ)

КОДЮСШ «Чемпіон» (Київ)

ДЮСШ-15 (Київ)

ФК «Любомир» (Ставище)

Група 3 (Щасливе)

«Шахтар» U-15 (Донецьк)

«Арсенал-Київ» (Київ)

КОДЮСШ (Щасливе)

ФК «Поділ» (Київ)

Група 4 (Чернігів)

«Юність» (Чернігів)

«Десна» (Чернігів)

ДЮСШ (Прилуки)

ДЮФК «Каскад» (Бровари)

Група 5 (Львів)

«УФК-Карпати» (Львів)

«ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський)

ДЮСШ (Тернополь)

КОЛІФКС (Костопіль)

Група 6 (Львів)

ФК «Львів» (Львів)

«Карпати» (Львів)

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

«Динамо» (Львів)

Група 7 (Ужгород)

СДЮСШОР (Ужгород)

МФА (Мукачево)

ФК «Минай» (Минай)

«Ураган» (Івано-Франківськ)

Група 8 (Хмельницький)

«Поділля» (Хмельницький)

«Буковина» (Чернівці)

«Спарта» (Чернівці)

«Прем’єр-Нива» (Вінниця)

Група 9 (Харків)

«Металіст-1925» (Харків)

«Молодь» (Полтава)

«Динамо» (Харків)

«Восток» (Харків)

Група 10 (Краматорськ)

«Авангард» (Краматорськ)

ДЮСШ «Авангард» (Краматорськ)

«Арена» (Харків)

Група 11 (Дніпро)

«Дніпро» (Дніпро)

«Дніпро» U-15 (Дніпро)

«Інтер» (Дніпро)

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)

Група 12 (Дніпро)

УФК (Дніпро)

УФК U-15 (Дніпро)

МДЮСШ (Дніпро)

«Олександрія-Аметист» (Олександрія)

Група 13 (Маріуполь)

ФК «Маріуполь» (Маріуполь)

«Азовсталь» (Маріуполь)

«Шахтар» (Донецьк)

ДЮСШ (Бердянськ)

Група 14 (Запоріжжя)

ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя)

СДЮСШОР «Металург» (Запоріжжя)

«Аякс-Металург» (Запоріжжя)

«Дизеліст» (Токмак)

Група 15 (Суми)

«Барса» (Суми)

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)

ДЮФШ ФК «Ворскла» U-15 (Полтава)

ОЛІСП «Барса» (Суми)

Група 16 (Миколаїв)

ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

«Зірка» (Кропивницький)

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)

ВОДЮСШ (Вінниця)

Календар ігор у групах

ІІ етап — 1/8 фіналу

08-09.02.2020 — перші матчі

15-16.02.2020 — матчі-відповіді

Переможець групи 1 — переможець групи 2

Переможець групи 3 — переможець групи 4

Переможець групи 5 — переможець групи 6

Переможець групи 7 — переможець групи 8

Переможець групи 9 — переможець групи 11

Переможець групи 10 — переможець групи 12

Переможець групи 13 — переможець групи 15

Переможець групи 14 — переможець групи 16

ІІІ етап — 1/4 фіналу

22-23.02.2020 — перші матчі

29.02-01.03.2020 — матчі-відповіді

Переможець пари група 1 — група 2 — Переможець пари група 14 — група 16

Переможець пари група 3 — група 4 — Переможець пари група 10 — група 12

Переможець пари група 5 — група 6 — Переможець пари група 7 — група 8

Переможець пари група 13 — група 15 — Переможець пари група 9 — група 11

IV етап — фінал

07.03.2020 — 1/2 фіналу

08.03.2020 — матч за 3-є місце

08.03.2020 — фінальний матч

Регламент Зимового Кубку ДЮФЛУ-2020

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини