2020: що чекає в новому році на збірну України з пляжного футболу

У 2020 році збірна України з пляжного футболу візьме участь у трьох представницьких турнірах найвищого рівня. 

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця повідомив про плани команди в поточному році. 

За його словами, перші змагання чекають на синьо-жовтих 2—9 травня. Українська команда побореться у кваліфікаційному турнірі європейської зони за путівку на ΙΙ Всесвітні пляжні ігри, які проходитимуть у 2021 році. Місце проведення відбору, як і самих Ігор, визначиться пізніше.  

Другим за хронологією випробуванням для збірної України стане відбір до Суперфіналу Євроліги-2020. Цього сезону формат кваліфікації повертається до позаминулорічної формули. Замість трьох кваліфікаційних етапів на учасників Євроліги знову чекатиме п'ять. Синьо-жовті братимуть участь у двох. 19—21 червня в Неаполі українці розпочнуть боротьбу за вихід до Суперфіналу на другому етапі відбору, а 3—5 липня продовжать у третьому (його місце проведення визначиться пізніше). 

Третім важливим турніром для підопічних Євгена Варениці стане відбірний етап чемпіонату світу 2021 року. В Європі ці змагання проходитимуть 23—31 липня в італійському містечку Езоло, що неподалік Венеції.  

І, нарешті, збірна України сподіваться взяти участь у Суперфіналі Євроліги. Як і минулого року, він відбудеться 3—6 вересня в португальському місті Фігейра-да-Фош.  

У рамках підготовки до всіх цьогорічних змагань наша команда планує проводити навчально-тренувальні збори. Їхній точний графік буде узгоджено пізніше.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини