Головний тренер збірної Австрії Франко Фода: «Можливо, нам доведеться приймати дуже жорсткі рішення»

Наставник збірної Австрії Франко Фода дав ексклюзивне інтерв'ю офіційному сайту Австрійського футбольного союзу, в якому окреслив завдання команди на фінальну частину Євро-2020.

Головний тренер одного із суперників збірної України по групі у фінальній частині першості Європи 2020 року в інтерв'ю прес-службі АФС розповів про плани австрійців на цьому турнірі.

Зокрема, Франко Фода зазначив: «Зараз у нас переважна більшість гравців у повному порядку, і тренерський штаб навіть розбещений вибором на деяких позиціях. Можливо, нам доведеться приймати дуже жорсткі рішення. Буде неприємно, але це частина нашої роботи. Із січня у кожного гравця буде можливість довести свою необхідність збірній Австрії. Потім я маю прийняти правильні рішення, щоб домогтися на першості Європи більшого, ніж чотири роки тому».

Нагадаємо, що перед стартом чемпіонату Європи збірна Австрії запланувала проведення чотирьох спарингів. 27 березня австрійці зіграють із командою Уельсу (місце зустрічі визначиться пізніше). 30 березня на віденському «Ернст-Хаппель-Штадіон» підопічні Франко Фоди зустрінуться з Туреччиною, а 2 червня — з Англією. І, нарешті, 7 червня в Празі відбудеться контрольний матч проти Чехії. 

Поєдинок між Україною та Австрією в рамках групового раунду Євро-2020 відбудеться 22 червня (початок — о 19.00 за київським часом).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини