WU-17: у 2020 році дівоча збірна України візьме участь у двох циклах чемпіонату Європи

У новому році дівоча збірна України WU-17 уперше збереться наприкінці лютого. Із 22-го по 29-е число триватиме тренувальний збір, у рамках якого заплановано проведення двох товариських матчів.

Ця робота буде присвячена підготовці до еліт-раунду відбору Євро-2020 (WU-17), який проходитиме в Норвегії 23—29 березня. Там суперниками підопічних Сергія Сапронова, окрім господарок, будуть команди Чехії та Польщі. Збір напередодні вильоту до Норвегії розпочнеться 16 березня.

23 березня українки зустрінуться зі своїми норвезькими однолітками, 26-го проведуть поєдинок із Чехією, а 29-го — з Польщею. До фінального турніру, який проходитиме у Швеції з 10-го по 22 травня, потраплять переможці груп.

А вже восени українські дівчата вийдуть на старт Євро-2021 (WU-17), кваліфікаційний раунд якого відбудеться 28 вересня—4 жовтня в Естонії. Там разом із господарками й українками за вихід до еліт-раунду будуть змагатися також команди Франції та Ісландії. Зберуться разом українські дівчата 21 вересня.

У рамках підготовки до цих змагань у збірної WU-17 (нині — WU-16) запланована участь у двох турнірах. Із 9-го по 15 травня синьо-жовті гратимуть на Турнірі розвитку УЄФА у Фінляндії (збір розпочнеться 4 травня), а з 22-го по 29 серпня пройде ще один етап підготовки, протягом якого відбудеться виїзд до Латвії на два товариські матчі зі збірною господарів.

Додамо, що воротарі цього колективу, як і голкіпери всіх інших українських жіночих збірних, проведуть два тренувальні збори, один з яких проходитиме з 1-го по 7 лютого, а другий — із 24-го по 30 червня.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини