U-16: до кваліфікації Євро-2021 юнацька збірна України проведе чотири етапи підготовки

Перший збір у 2020 році в юнацької збірної України U-16 (футболісти не старші 2004 року народження) стартує вже 11 січня.

7-го, 10-го й 13 жовтня на підопічних Сергія Нагорняка у Грузії чекають перші офіційні матчі — поєдинки кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2021 року, в яких суперниками збірної України будуть команди Бельгії, Грузії та Литви. До старту цього турніру синьо-жовті зберуться чотири рази.

Перший збір проходитиме з 11-го по 22 січня. У цей період українці в Туреччині візьмуть участь у турнірі «Кубок Егейського моря».

23 березня стартує другий збір. У Чехії 26-го й 29-го числа синьо-жовті зіграють два контрольні поєдинки з місцевими однолітками.

За місяць збірна України у Фінляндії візьме участь у Турнірі розвитку УЄФА. Серед суперників — команди господарів, Австрії та представник Азії або Океанії. Ці матчі відбудуться 24-го, 26-го й 29 квітня.

А заключний етап підготовки проходитиме в Києві з 20-го по 31 серпня. Збірна України буде господарем Турніру Віктора Баннікова. У цих змаганнях також візьмуть участь команди Вірменії, Латвії, Білорусі, Болгарії, Туреччини, Фінляндії та Словаччини.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини