Офіційний календар УАФ. Біло-золотий настрій футбольних зірок України

2019 рік був надзвичайно вдалим для українського футболу. Національна команда у блискучому стилі здобула путівку на Євро-2020. Уперше в історії збірна України не тільки не програла жодного матчу у відборі, а й була непереможною навіть у товариських поєдинках, провівши без поразок календарний рік.

Особливий подарунок вітчизняним уболівальникам зробила юнацька збірна України U-20, уперше в історії ставши чемпіоном світу! Ці дві події надихнули авторів офіційного календаря Української асоціації футболу на 2020 рік зробити його в біло-золотих кольорах. До того ж у 2019-му біла форма стала одним з офіційних комплектів для національної команди.

Цього року основна частина календаря присвячена головній команді країни. На збірну Андрія Шевченка у 2020-му очікує виступ на Євро, а восени — цікаві матчі в Лізі націй. Віримо в головну команду країни! Упевнені, вона подарує собі й усім нам у наступному році безліч позитивних емоцій.

Родзинкою календаря є остання сторінка, присвячена лідерам збірної України U-20, яка стала чемпіоном світу. Сподіваємося, що вже в наступному, 2021 році ці хлопці — наше золоте майбутнє — визначатимуть гру національної команди.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини