Легіонери збірної України в першій частині сезону-2019/2020. Роман Яремчук

Перша частина сезону-2019/2020 видалася для нападника «Гента» та національної збірної України Романа Яремчука насиченою та результативною.

У клубі 24-річний форвард набрав за системою «гол+пас» 21 очко, що в середньому становить 0,73 результативної дії за матч. Блискуча статистика, яку Яремчук, що найголовніше, не залишив у клубі, перенісши гольові звитяги й до лав збірної України.

Із 35-ти поєдинків, що «Гент» провів у першій частині сезону-2019/2020, Роман пропустив лише п’ять (два — через ушкодження). Є, правда, у грі нашого нападника й деякі негативні моменти, про які не варто забувати. Шість жовтих карток у 30-ти матчах — це, як для атакувального футболіста, доволі багато. Особливо якщо зважити на жорсткі вимоги тренерського штабу збірної України в цьому аспекті.

Підсумовуючи все сказане, зауважимо, що Роман Яремчук уже точно проводить свій найкращий сезон у кар’єрі. Нагадаємо, що за весь минулий сезон українець у 45-ти поєдинках за клуб забив 12 м’ячів та віддав три гольові передачі.

Новий, 2020 рік «Гент» розпочне 18 січня, коли в рамках 22-го туру чемпіонату Бельгії прийматиме «Мускрон».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини