«Гент» Яремчука, Пластуна та Безуса закінчив рік виїзною перемогою

В останньому для себе матчі у 2019 році «Гент» футболістів національної збірної України Романа Яремчука, Ігоря Пластуна та Романа Безуса грав у Льєжі з місцевим «Стандардом».

Яремчук та Пластун вийшли у стартовому складі. Нападник відіграв до 68-ї хвилини й відзначився жовтою карткою, а захисник провів на полі весь поєдинок, що закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Роман Безус пропустив зустріч через дискваліфікацію, накладену за п’ять жовтих карток, що гравець отримав у попередніх матчах.

Наразі, маючи в доробку 39 очок, «Гент» посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук провів у складі клубу 30 матчів, забив 17 м’ячів та віддав чотири результативні паси. На рахунку Ігоря Пластуна 33 поєдинки й два голи, а у Романа Безуса — 20 зустрічей, п’ять м’ячів і три гольові передачі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
10.07.2025 11:00

Рейтинг ФІФА. Національна збірна України посідає 26-те місце

ФІФА оновила рейтинг національних збірних. Україна наразі перебуває на...

11.06.2025 16:45

Ілля Забарний: «Здійснилася моя мрія — вивести на поле національну збірну»

Захисник збірної України Ілля Забарний, який був визнаний уболівальник...

11.06.2025 14:00

Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: результативна прем’єра Олександра Мартинюка

У червневих матчах заокеанського турніру Canadian Shield у складі збір...

Підписатися на новини