Комітет жіночого футболу УАФ підбив підсумки 2019 року та обговорив плани на 2020-й

У Будинку футболу відбулося підсумкове засідання Комітету жіночого футболу УАФ у 2019 році.

Першим питанням порядку денного було підбиття підсумків Всеукраїнських змагань із дівочого та жіночого футболу у 2019 році. Загалом було проведено 14 всеукраїнських змагань та два дівочі фестивалі футболу.

Члени комітету заслухали тренерів національних жіночих збірних команд України та ознайомилися з планами виступів збірних у 2020 році.

Наталія Зінченко (національна збірна), Валерій Паламарчук (збірна WU-19), Сергій Сапронов (збірна WU-17), Олена Кудзієва (збірна WU-15), Олександр Митько (тренер воротарів збірних) прозвітували про виступи, досягнення та проблеми своїх команд у 2019 році та озвучили плани та побажання на майбутній рік. Також комітет доручив відділу жіночого футболу вивчити питання створення молодіжних жіночих збірних WU-21 та WU-23 на постійній основі.

Під час засідання було розглянуто реалізацію заходів Єдиного календаря з жіночого футболу на 2020 рік.

Розглянувши питання про місце проведення фінального матчу Кубку України-2019/2020, члени комітету підтримали пропозицію Харківської обласної асоціації футболу (ХОАФ). Таким чином, фінал турніру відбудеться 23 травня 2020 року в Харкові, на стадіоні «Сонячний». Резервним стадіоном фінального матчу визначено ОСК «Металіст».

Підтримавши пропозицію Чернігівської обласної федерації футболу, комітет затвердив місце проведення зимових змагань. Щорічні змагання з футболу серед жіночих команд «Зимова першість» у 2020 році відбудуться 17—21 лютого в Чернігові, на оновленому стадіоні СДЮШОР «Юність».

Також із 2020 року в рамках змагань дівочої футбольної ліги (ДФЛ) уперше в історії чемпіонати серед дівочих команд WU-15 та WU-13 будуть проведенні з роз'їздами за системою «весна—осінь». На першому етапі команди зіграють у групах, сформованих за територіальною ознакою, а згодом кращі колективи у фінальній частині розіграють звання чемпіонів України.

Підписатися на новини