Легіонери збірної України в першій частині сезону-2019/2020. Андрій Лунін

Після, чесно кажучи, невдалого з огляду на кількість ігрової практики орендного відрядження з «Реалу» до «Леганесу» були сподівання, що вже в цьому сезоні воротарю національної збірної України Андрію Луніну мадридські боси знайдуть команду, де він нарешті остаточно асимілюється в іспанському футболі.

Утім, уже зараз можна сказати, що нова оренда, у «Вальядоліді», виявилася ще більш неприємною для українського виконавця. У першій частині сезону-2019/2020 Лунін провів у складі нової команди лише один поєдинок у Кубку Іспанії. Та й то, по-перше, вже наприкінці року, а по-друге, суперник із Терсери виявився неспроможним за 90 хвилин ігрового часу завдати у площину воріт Андрія бодай один удар.

Із Мадрида надходять поки що неофіційні відомості, що оренда українця у «Вальядоліді» не виправдала очікувань ані босів «Реалу», ані самого футболіста. Тож не виключено, що вже в січні 2020 року Лунін вирушить до нової команди, де йому запропонують більше ігрової практики, чого й вимагають керівники із «Сантьяго Бернабеу».

Як би там не було, але новий клубний рік «Вальядолід» розпочне 3 січня. За іронією долі, нинішня команда Луніна вдома зустрінеться з «Леганесом» у рамках 19-го туру Ла Ліги.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини