У чемпіонаті Бельгії відбулося справжнє дербі футболістів збірної України

У 20-му турі чемпіонату Бельгії відбувся поєдинок між командами, у складі яких виступають футболісти національної збірної України.

«Гент» Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна на власному стадіоні приймав лідера першості, «Брюгге» Едуарда Соболя.

Із перших хвилин на полі з’явилися лише представники господарів — Пластун та Яремчук. Утім, уже по перерві наставник гостей кинув у бій Едуарда Соболя, який на 57-й хвилині відзначився результативним пасом. Господарі спромоглися на гол у відповідь, що став останнім у зустрічі. 1:1.

Роман Безус вийшов на поле на 88-й хвилині, а на 90+3-й отримав жовту картку.

Наразі, маючи 46 очок, «Брюгге» посідає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Більгії. «Гент», що набрав 36 пунктів, третій.

Додамо, що в цьому сезоні Роман Яремчук зіграв за «Гент» 29 матчів, в яких забив 17 м’ячів та віддав чотири результативні паси. На рахунку Ігоря Пластуна 32 поєдинки й два забиті м’ячі. Роман Безус провів 20 зустрічей, забив п’ять голів та віддав три результативні паси.

Едуард Соболь відіграв за «Брюгге» 24 матчі й віддав у них дві гольові передачі.

23.04.2024 11:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: Довбик знову забив за «Жирону», а Мудрик програв півфінал Кубку Англії

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило восьмеро лег...

19.04.2024 16:30

Вік-енд для легіонерів збірної України: кубковий півфінал Мудрика та іспанське Ель-Класіко Луніна

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...

16.04.2024 11:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: черговий забитий м’яч Довбика та жорсткий розгром у нашому дербі в АПЛ

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило семеро легіо...