Олександр Косенко, Олег Шайтанов та Валентин Вакула взяли участь у навчальному семінарі лекторів УЄФА

Головні тренери чоловічої та жіночої збірних України з футзалу, Олександр Косенко та Олег Шайтанов, а також спортивний директор Асоціації футзалу України Валентин Вакула стали учасниками навчального семінару лекторів УЄФА, який проходив у фінському місті Ееріккіла із 16-го по 19 грудня.

Окрім української делегації, у семінарі взяли участь тренери, функціонери, представники центру ліцензування з Андорри, Білорусі, Грузії, Іспанії, Португалії, Литви, США, Уельсу та Фінляндії.

Основним меседжем семінару став вислів: «Чим освіченіший тренер —тим освіченіший гравець».

У рамках лекторія було обговорено рівень навчання у країнах-учасницях за програмами дипломів В та С, а також надані конкретні пояснення щодо базових термінів. Велику увагу було приділено методам та системі підготовки лекторів у кожній з асоціацій. Найбільшу увагу було приділено питанню інтерактивності, яка є невід’ємною частиною під час навчання тренерів.

Багато часу було присвячено доповідям представників Фінляндії, адже ця країна є однією з найсильніших за рівнем освіти загалом та багато уваги приділяє саме навчанню тренерів.

Також великий проект із підготовки тренерів і інших фахівців було презентовано представниками однієї з провідних футзальних країн світу, чинного чемпіона Європи — Португалії.

Додатково було обговорено питання щодо доцільності проведення курсів за програмою диплому А з футзалу.

Представники АФУ представили свою презентацію навчання тренерів за програмами С- та В-диплому УАФ із футзалу, повідомляє прес-служба АФУ.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини