У Києві на підтримку дітей зі Сходу України відбудеться щорічний «Зимовий благодійний кубок»

Уже традиційно перед новорічними та різдвяними святами в Києві відбудеться благодійний футбольний турнір «Зимовий благодійний кубок».

20 грудня о 18.00 у спорткомплексі НПУ ім. М. П. Драгоманова розпочнеться благодійний турнір з міні-футболу.

У грі візьмуть участь команди: журналістів, народних депутатів, зірок українського футболу, адвокатів, поліції та підприємців.

Організаторами футбольного турніру виступають: Українська асоціація футболу, Українська Прем’єр-ліга та ІА «Центр новин».

Благодійний турнір відбуватиметься за підтримки голови Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова.

Основна мета турніру — подарувати дітям-переселенцям новорічні подарунки та свято футболу.

Місце проведення заходу: спорткомплекс НПУ ім. М. П. Драгоманова, м. Київ, вул. Тургенівська, 3-9. Вхід вільний!

Акредитація для ЗМІ за телефоном: 093 129 71 40 або [email protected] (centernews.com.ua).

Довідка

Інформаційне агентство «Центр новин», яке є медіа-партнером збірної журналістів України, з 2016 року разом з Української асоціацією футболу та Українською Прем’єр-лігою організовує та проводить благодійні матчі, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Завдяки «Парламентському Кубку-2016» серед команд народних депутатів та журналістів вдалось облаштувати сенсорні кімнати для дітей-аутистів у корекційному центрі «Прімавера».

Крім того, під час «Кубку Одеси–2016» вдалося надати благодійну допомогу у вигляді спортивного обладнання для дитячо-юнацької спортивної школи Березівського р-ну.

У 2017 році було відкрито дитячо-спортивний майданчик у смт. Комишуваха Попаснянського району Луганської області.

Під час «Кубку Одеси», «Кубку Дніпра», «Кубку Харкова», «Кубку Запоріжжя», «Кубку Львова», «Кубку легенд українського футболу» діти-переселенці зі Сходу України та діти з особливими потребами отримали футбольні подарунки, форму та квитки на матчі національної збірної та команд УПЛ.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини