Президент УАФ та представник ЮНІСЕФ підписали новий меморандум про партнерство

Сьогодні, 18 грудня, у Будинку футболу відбулося підписання нового Меморандуму про взаєморозуміння між Українською асоціацією футболу та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Фото Володимира Раснера

Продовження багаторічної співпраці двох організацій своїми підписами закріпили президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко та заступниця голови представництва фонду Лора Білл. 

Фото Володимира Раснера

«Для Української асоціації футболу надзвичайно почесно співпрацювати й розвивати спільні ініціативи з такою авторитетною міжнародною організацією, як ЮНІСЕФ. Ми готові докладати максимальних зусиль для того, щоб спільні футбольні проекти й змагання дарували дітям-переселенцям, дітям-сиротам, зокрема дітям загиблих героїв, та дітям з інвалідністю, необхідну підтримку й увагу дорослих. Ми вже маємо надзвичайно позитивний багаторічний досвід взаємодії з ЮНІСЕФ, який подарував десяткам тисяч дітей із різних куточків України чудові враження, нових друзів і важливу соціальну підтримку», — зазначив після підписання меморандуму Андрій Павелко.

Фото Володимира Раснера

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини