Євро-2020. Інформація щодо віз для вболівальників

Майбутнє Євро-2020 — перший в історії чемпіонат із футболу, який проходитиме відразу в кількох країнах світу. Тож, відповідно, актуальним є питання віз для вболівальників, які бажають відвідати поєдинки за участі збірної України.

Матчі групового етапу наша команда проводитиме в Нідерландах та Румунії. Громадянам України, в яких є біометричний паспорт, віза для відвідування цих країн та інших країн-членів Євросоюзу не потрібна. У разі, якщо у вас не біометричний паспорт, вам необхідно оформити шенгенську візу.

Якщо ви плануєте поїхати в Баку, то для відвідування Азербайджану громадянам України віза не потрібна, в’їзд здійснюється по закордонному паспорту.

Також звертаємо увагу вболівальників, які придбали квитки на матчі Follow my team, що в разі, якщо наша команда буде грати на наступних стадіях, то її поєдинки можуть відбутися в Лондоні або Глазго. Громадянам України, аби відвідати Велику Британію, потрібна британська віза. У зв’язку з цим у разі, якщо ви купили квитки на матчі Follow my team, рекомендуємо потурбуватися і про візу.

Анкета для отримання британської візи — https://www.gov.uk/standard-visitor-visa/apply.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини