Вадим Костюченко: «Відкриті уроки футболу» успішно пройшли в усіх регіонах нашої країни»

Пропонуємо вашій увазі підсумки сезону фестивалів чемпіонів «Відкриті уроки футболу», організованих Українською асоціацією футболу та благодійним фондом «Розвиток футболу України» спільно з регіональними асоціаціями футболу.

Протягом цього року ми почули багато знакових коментарів щодо цього проекту. Так, президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко відзначив: «Такі фестивалі є чудовою можливістю допомогти дітям-переселенцям із Донбасу й Криму знайти нових друзів та обрати здоровий спосіб життя. Це гарна нагода залучити до занять спортом усіх школярів і організувати для них перші відкриті уроки футболу, які ведуть відомі гравці й тренери. Завдяки цим цікавим майстер-класам малеча та юнацтво захоплюються футболом, записуються до секцій та здобувають перші у своєму житті маленькі перемоги».

Фото прес-служби УАФ

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко зазначив: «Футбольні уроки — це те, про що ми мріяли в дитинстві. Для нинішніх дітлахів такі заняття стали реальністю, і я щиро їм заздрю. Гра у футбол відкриває перед маленькою людиною великі життєві перспективи. І навіть для тих, хто не пов’яже свою долю зі спортом, уроки футболу стануть основою міцного здоров’я й майбутньої дружби. Пам’ятайте — кожен може бути переможцем!»

«Відкриті уроки футболу» успішно пройшли в усіх регіонах нашої країни. Цього року найбільшу увагу ми приділили дітям-переселенцям зі Сходу України й Криму, а також дітям військовослужбовців. Цим проектом нам вдалося залучити до футболу 8600 дітей безпосередньо через фестивалі та більше 50000 — через інші різноманітні післяфестивальні футбольні заходи. Цікаво, що серед учасників фестивалів було майже 40% дівчат, багато з яких вивчали ази футбольної гри. Важливим також стало залучення більш ніж 4000 волонтерів, які попередньо пройшли навчання на волонтерських семінарах УАФ і регіональних асоціацій футболу. Більшість із них виявили бажання стати регулярними учасниками соціальних проектів УАФ, а деякі — і пройти підвищення кваліфікації на нещодавно запроваджених курсах для отримання D-диплому УАФ. У результаті проекту регіони отримали велику кількість футбольних м’ячів, інвентарю та екіпіровки на загальну суму більше 2 млн. грн, що є особливо актуальним для невеликих містечок і сільських районів. Ми вдячні міжнародним партнерам проекту, насамперед Представництву Європейського Союзу в Україні, які надали активну підтримку, особливо у східних і південних областях», — підсумував перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

Фото прес-служби УАФ

Національний координатор проекту Євгеній Столітенко наголосив: «Хотів би відзначити роль регіональних асоціацій футболу та взагалі місцевих громад, які виявили величезну зацікавленість проектом. Ми побачили на фестивалях не лише хлопців і дівчат, але й їхні родини, місцевих керівників різних рівнів, шкільну й освітянську спільноту, учителів і тренерів, представників Національної поліції, психологів, молодіжних лідерів, небайдужих місцевих меценатів — любителів футболу».

Фото прес-служби УАФ

До вашої уваги — перелік усіх громад, які долучилися до проекту у 2019 році.

Квітень

Дніпропетровська обл., Тернівка;

Миколаївська обл., Березанка;

Харківська обл., Золочів.

Травень

Дніпропетровська обл., Першотравенськ;

Харківська обл., Валки;

Луганська обл., Лисичанськ;

Херсонська обл., Гола Пристань;

Одеська обл., Арцизький р-н, Павлівка;

Запорізька обл., Михайлівський р-н, Роздол;

Харківська обл., Куп’янський р-н, Ківшарівка;

Київська обл., Ставище;

Донецька обл., Слов’янськ;

Запорізька обл., Василівка;

Луганська обл., Новоайдар;

Запорізька обл., Оріхів;

Запоріжжя;

Донецька обл., Костянтинівка;

Дніпропетровська обл., Синельникове;

Івано-Франківська обл., Богородчани.

Фото прес-служби УАФ

Червень

Харківська обл., Золочівська ОТГ, Мала Рогознянка;

Харківська обл., Харківський р-н;

Харківська обл., Зміївський р-н, Лиман.

Липень

Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський;

Львівська обл., Яворів;

Київська обл., Сквира.

Серпень

Запорізька обл., Приморськ.

Вересень

Київська обл., Володарка;

Рівненська обл., Оржів;

Кіровоградська обл., Бобринець;

Житомирська обл., Овруч;

Тернопільська обл., Зборів;

Київ;

Хмельницька обл., Шепетівка.

Фото прес-служби УАФ

Жовтень

Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н, Немія;

Чернігівська обл., Ріпки;

Полтавська обл., Миргород;

Волинська обл., Камінь-Каширський;

Львівська обл., Самбірський р-н, Рудки;

Чернівецька обл., Сторожинець;

Івано-Франківська обл., Тисмениця;

Сумська обл., Сумський р-н, Верхня Сироватка;

Київська обл., Тетіївський р-н, Денихівка;

Закарпатська обл., Берегівський р-н, Кідьош.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини