Забитого м'яча Руслана Маліновського «Аталанті» не вистачило навіть для нічиєї

У матчі 16-го туру італійської Серії А «Аталанта» півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського на виїзді зустрічалася з «Болоньєю».

Українець ушосте в чемпіонаті з’явився у стартовому складі своєї команди й на 60-й хвилині відзначився забитим м'ячем. Утім, гостям цього не вистачило навіть для нічиєї. Перемогу з рахунком 2:1 святкували господарі.

Наразі, маючи в активі 26 очок, «Аталанта» посідає шосту сходинку в турнірній таблиці Серії А.

Додамо, що в цьому сезоні Руслан Маліновський провів у складі бергамців 19 матчів, відзначився трьома забитими м’ячами та однією результативною передачею.

23.04.2024 16:00

Євро-2024. Кадри збірної України у відбірному турнірі: Руслан Маліновський

У відборі Євро-2024 півзахисник італійського «Дженоа» Русл...

20.03.2024 13:00

Руслан Маліновський: «Потрібно з перших хвилин взяти гру у свої руки, бути готовими до боротьби»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями...

17.03.2024 15:43

«Дженоа» Руслана Маліновського виборов нічию в матчі чемпіонату Італії

У межах 29-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

10.03.2024 10:00

«Дженоа» Руслана Маліновського зазнав домашньої поразки в матчі італійської Серії А

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...