Євро-2020: квитки Follow My Team

Багатьох уболівальників цікавить, як купити квитки на матчі нашої збірної в разі, якщо вона вийде з групи та буде брати участь у матчах наступних стадій.

Для таких випадків УЄФА вже зараз реалізує умовні квитки на матчі Євро-2020, які називаються Follow My Team. Вони надають можливість уболівальникам відвідати матчі плей-офф своєї команди, незалежно від того, де вони відбудуться.

Що означає, що квиток є умовним?

Квитки Follow My Team є дійсними до тих пір, поки команда грає в турнірі.

Усі квитки на матчі стадії плей-офф Євро-2020, які продані вболівальникам та членам національних асоціацій, є умовними. Термін дії цих квитків залежить від виступу збірної в турнірі. Як тільки команда проходить до наступного раунду, квиток (квитки) стають дійсними.

Якщо команда не проходить далі, решта умовних квитків стають недійсними, і вболівальники отримують відшкодування в розмірі вартості квитків на етапи, на які вони не потрапили, на кредитну карту або на рахунок Alipay, який вони використали для оплати своїх квитків, після закінчення турніру.

Наприклад, якщо збірна вибуває на стадії 1/8-ї, а у вас квитки замовлені до півфіналу включно, УЄФА повертає вам кошти у розмірі вартості квитків на 1/4-у та півфінал.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини