Прем’єр-ліга. «Зоря» в Києві перемогла «Динамо» та піднялася на другу сходинку в таблиці

Чергова зустріч динамівців із луганцями вийшла видовищною, як і попередні. Старт поєдинку був приголомшливим для киян. Уже до 6-ї хвилини гості встигли провести принаймні три небезпечні контратаки.

Першу з них Кабаєв завершив ударом у поперечину, другу біля своїх воріт перервав захисник «Динамо» Попов, а третя стала вдалою для «Зорі». Михайліченко, отримавши передачу від Громова, пробив під Бойком. 0:1.

Луганці й надалі гостро контратакували, натомість біло-сині, які мали територіальну перевагу, реалізували свій фактично перший створений момент. Фланговий півзахисник динамівців Вербич зіграв як справжній центрфорвард, вигравши боротьбу в повітрі в захисників суперника після флангової подачі Кендзьори. 1:1. Ще до перерви в поперечину влучив Бєсєдін, який також перестрибнув центрбеків «Зорі».

У другому таймі луганці продовжували тримати в напрузі захист «Динамо», і невдовзі Кадар заробив другу жовту картку та залишив свою команду в меншості. Уже за три хвилини гості реалізували чисельну перевагу: Хомченовський, отримавши передачу від Михайліченка, обіграв Кендзьору та пробив у ближній кут. 1:2.

Господарі мали шанси відігратися, але Буяльський не влучив у ворота, які залишив голкіпер Шевченко, а Де Пена пробив у поперечину. А під завісу гри в каркас воріт киян влучив і Кочергін.

У складі «Динамо» в зустрічі взяли участь футболісти національної збірної України: Бойко, Караваєв, Сидорчук (жовта картка), Циганков, Буяльський, Бєсєдін (замінений на 60-й хвилині), Шабанов (вийшов на заміну на 57-й хвилині). Кандидат до команди Андрія Шевченка Іванісеня відіграв за «Зорю» до 80-ї хвилини та був замінений.

В іншому поєдинку «Десна», яка також входить до числа команд, що ведуть суперечку за єврокубкові путівки, обіграла на виїзді «Карпати» з тенісним рахунком — 6:2. Відкритий характер гри зумовив швидкий гол, який уже на 3-й хвилині оформили чернігівці. У підсумку величезна кількість помилок, які наробили в захисті насамперед гравці господарів, призвела до того, що загалом було забито вісім м’ячів. Таким чином, «Карпати» з «Десною» видали найрезультативніший матч поточного чемпіонату. Раніше таким був поєдинок між «Шахтарем» і «Зорею» (4:3).

Натомість гра між «Маріуполем» та «Львовом», яка також відбулася сьогодні, була закритою й завершилася без голів. Азовці втратили нагоду посунути «Колос» та ввійти до топ-шістки.

«Маріуполь» — «Львів» 0:0

Вилучені: Танковський (65, «М») — Братков (22, «Л»).

«Карпати» — «Десна» 2:6 (1:2)

Голи: Назарина (17, з пенальті), Бойчук (64) — Імереков (3),  Філіппов (16, з пенальті, 89), Калітвінцев (51, 80), Хльобас (77).

Вилучений: Кудрик (57, «К»).

«Динамо» «Зоря» 1:2 (1:1)

Голи: Вербич (22) — Михайліченко (6), Хомченовський (56).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...